Bolest varlete

Dobrý den, prosím o radu. Používám asi 4 týdny přípravek NEOCAPIL proti padání vlasů. Nyní mě začalo bolet jedno varle. Může to souviset s tím neocapilem a mám jej raději přestat používat nebo je to jen náhodný souběh? Děkuji

Odpověď odborníka:

Domnívám se, že užívání NeoCapilu s bolestí varlete nesouvisí. Častou příčinou bolestivých varlat jsou úrazy nebo záněty (častá a/nebo intenzívní soulož, zánět nadvarlete, rozšíření žil v oblasti šourku atd.). Pokud bolesti nepominou samy o sobě nebo jsou velmi silné, doporučuji neprodleně vyhledat urologa. Vyšetří Vás pravděpodobně pohmatem, ultrazvukem, provede odběry na infekční nemoci a podrobně se vyptá na možné příčiny.

MUDr. Jan Vachek
MUDr. Jan Vachek

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Klinika nefrologie VFN a Klatovská nemocnice, a.s., interní oddělení

 
Líbí se vám odpověď?
+11 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x