Bolest zad v oblasti levé ledviny

Chtěla bych se Vás zeptat, co může způsobovat bolest zad pouze v oblasti levé ledviny. Trápí mě to cca 4 týdny. Bolestí myslím píchání v levé části ledvin a pokud chci bolest vydržet a přetrpět, tak to začne jakoby vevnitř „pálit“. Píchání cítím když sedím a nejsem zády o nic opřená. Pokud si lehnu na záda nebo na bok, bolest do 3 minut přestává. Poslední 2 dny mě píchání trápí i když jsem opřená o záda. Ale když ležím na zádech nebo na boku, tak žádná bolest.Při chůzi problémy nemám. Byla jsem na urologii, ale sono ledvin + moč v pořádku. Močení je také v pořádku. Mohli na urologii něco přehlédnout? Jsem těhotná v 7.tt. Děkuji za Váš názor a případně o radu, za jakým lékařem zajít. Přeji hezký den.

Odpověď odborníka:

Nemyslím, že se jedná vzhledem k popisu o bolest při ledvinném onemocnění. Závislost na poloze těla hraje spíše pro bolesti z oblasti pohybového systému ( páteř, svaly ).
Vzhledem k vašemu těhotenství jsou možnosti medikamentozní léčby a fyzikální léčby omezené. Poraďte se s praktikem o vhodnosti fyzioterapie.

MUDr. Tomáš Vilhelm
MUDr. Tomáš Vilhelm

Specializace: Rehabilitace
Pracoviště: VERTEBRA

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: