Bolesti žaludku po léčbě antibioitky

dobrý večer, mé obtíže začaly před vánocemi, kdy jsem dostala zánět do nechtovýh lůžek u obou placů na rukou. Opakovaně jsem navštěvovala polikliniku, později pohotovost a znovu polikliniku, nakonec došlo k vypalování lůžka s následným podáním antibiotik- doxybene (200mg). Po týdnu od ukočení léčby antibiotikami jsem dostala velké bolesti v oblasti žaludku, na doposručení lékařky jsem byla odelsána na konsiáliárni vyšetření. Tam mi byl udělán krevní test, glykémie 6,2, leuk.3.700, CRP 50, v důsledku dalších obtíží jsem byla následující den vyšetřena sono. Zjištěn podrážděný žlučník. Stále však i třetí den po prvních příznacích přetrvávají bolesti v oblasti žaludku a zvýšená teplota. Poradíte mi co podniknout ( Kateřina 26 let)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, paní Kateřino,doporučila bych Vám návštěvu gastroenterologa k podrobnějšímu vyšetření.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x