Bulka na stydkém pysku

Potřebovala bych radu. Před necelým týdnem jsem začala brát hormonální antikoncepci, kterou jsem brala před zhruba před rokem, ale od doby zavedení se mi na stydkém pysku vytvořila velká boulička. Ze začátku jsem si myslela, že je to pouze malý pupínek, který zmizí nebo se vymáčkne a bude to v pořádku, ale po pár dnech se to začalo zvětšovat. Barvu to změnilo z klasické narůžovělé na tmavě fialovou a i přes každodenní hygienu se to nemění, pouze horší a mohu tuto už poměrně velkou kuličku podebrat jako u mužů varle, ale necestuje, a velice mě to místo bolí. Proto Vás prosím o radu, jestli nevíte, o co by se mohlo jednat.

Odpověď odborníka:

Rozhodně to nemačkejte může se jednat o cystu Bartolinské žlázy bez vyšetření není možno přesně odpovědět zajdete ne gynekologii Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: