Krvácení z intimních míst

Dobrý den, už 6 jet beru hormonální antikoncepci, nikdy jsem stim neměla problémy. Asi před třičtvrtě rokem jsem přešla na hormonální antikoncepci ve formě injekce, po 6 měsících jsem přešla opet na prášky jelikož jsem menstruací měla skoro celý měsíc. Čtyři měsíce beru antikoncepci ve formě prášků, bez problémů a asi před týdnem po dosažení orgasmu z me vagíny začal vytékát hnědý ( nevím k čemu to přirovnat ) bylo to jako menstruace ale barvu to mělo hnědou, bylo to hustčí než krev ale jako krev to nezapachalo. Trvalo to asi deset minút. Takto sem mi to od Te doby stalo dvakrát a to vždy při dosažení orgasmu ale stymulací klitorysu. Ještě dodám že to bylo v půlce plata antikoncepce. Mohli byste mi poradit co se asi děje?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Iveto! Doporučuji návštěvu gynekologa, který bude mít na rozdíl ode mne možnost s Vámi podrobněji pohovořit a prohlédnout Vás. Nejspíš nepůjde o nic vážného, ale ...stavte se k němu.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: