Krvaceni z nosu

Dobry den. Prosim o radu- mam revmatoidni artritidu komplikovanou plicni fibrozou, proteinurii a letos v kvetnu jsem mela plicni embolii. Protoze jsem pri warfarinu mela kolisave INR-1.5 az 5.6 pri stejne davce a krvacela z nosu- po 6h zastaveno inf. s Kanavitem, picham si Clexane 0.8. I tak ale mam uz tyden pri smrkani krvavy kapesnik, proto se chci zeptat, zda je to z injekci, nebo projev systemove nemoci- uzivam Medrol 16mg denne, a zda s tim mam jit k lekari. Moc dekuji za odpoved.

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně vaše obtíže souvisí s antikoagulační terapií, ať už s Warfarinem nebo s Clexanem. Poraďte se s vaším lékařem, jestli by bylo možné upravit dávkování.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jednoduché cviky pro zmírnění bolesti kolenních kloubů
Články: Jednoduché cviky pro zmírnění bolesti kolenních kloubů
Pravidelný pohyb svědčí...
10 věcí, které pomohou překonat ranní ztuhlost
Články: 10 věcí, které pomohou překonat ranní ztuhlost
Máte kvůli bolestem problém...
Alkohol narušuje spánek nejen starších lidí
Články: Alkohol narušuje spánek nejen starších lidí
Souběžné používání alkoholu...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Plicní embolie
Články: Plicní embolie
Plicní embolie je vmetení...
Dráždivý tračník
Články: Dráždivý tračník
Nejodvážnější lékařské...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: