Krvácení z nosu

Dobrý den, já bych se Vás chtěl zeptat, mě se vždycky udělá teplo na obličeji a pak mě začne téci i krev, teď se dlouho neozvala a lékař (alergolog) mi předepsal prednison. Může to být spojenené i s alergií? Jako že mám i atopický ekzém a mažu si kortikoidovou mast. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, s alergií to může být spojeno, ale krvácení z nosu může být i samostatné. Nepíšete, kam si natíráte kortikoidovou mast, pokud v oblasti obličeje, tak zčervenání může souviset i s ní, protože kortikoid zeslabuje kůži jako takovou a cévy potom více prosvítají. Hezký den.

MUDr. Jana Leskovská
MUDr. Jana Leskovská

Specializace: Radiodiagnostika
Pracoviště: Rentgenoložka

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rakovina ledvin – riziko sníží správná prevence
Články: Rakovina ledvin – riziko sníží správná prevence
Říkáte si, že rakovina je...
Otřes mozku
Články: Otřes mozku
Otřes mozku, neboli komoce...
Když tělo napadne vlastní štítnou žlázu…
Články: Když tělo napadne vlastní štítnou žlázu…
Autoimunitní choroby patří...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x