Kůže šourku

Dobrý den, před několika lety mi kůže na šourku začala červenat a svědit. Až po dlouhé době, kdy se mi udělaly puchyřky jsem se odhodlal svěřit obvodnímu lékaři a ten mi předepsal Canesten. K zlepšení nedošlo a dále jsem to již s lékařem nekonzultoval. Kůže se loupe a svědí tak,že mne to nutí se škrábat místy i do krve. Přikládám fotografii do jakého stádia jsem to nechal dojít. Prosím o posouzení co by to mohlo být. Moc děkuji.

Odpověď odborníka:

dobrý večer ,jedná se o dermatititidu a budete potřebovat léčbu dermatologa a slabší kortikoid. Proto ho prosím navštivte , protože choroba může trvat dlouho. S pozdravem

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: