Loupající se kůže na na prstech ruky

Dobrý den, asi tak před 14 dny se mi na prstech na rukou přesně řečeno na polštářcích začala postupně loupat kůže. Nejprve na jednom a ted už skoro na všech. Tak bych prosil o radu o co se může jednat popř. jaký lék či mast na to použit. děkuji

Odpověď odborníka:

Může jít o důsledek poškození kůže např. chemickými látkami nebo po proběhlém horečnatém onemocnění, dále se takto projevují i kožní choroby jako je atopický či kontaktní ekzém. Kromě promazávání můžete zkusit volně prodejnou mast hydrokortizon, ale obávám se, že stejně budete muset navštívit kožního lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: