Nadměrné pocení

dobrý den...trpím nadměrným pocením,které je velice nepříjemné,hlavně ve společnosti.beru citalec(na psychycké problémy),už 6 let,ale potím se tak hodně necelý rok.může to být léky či jiná příčina?děkuji vám,nashledanou

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nadměrné pocení ve vašem případě (a i obecně) s největší pravděpodobností souvisí právě s psychickými potížemi a je jimi vyvoláváno. S užíváním Citalecu nejspíše nesouvisí, citalopram jako takový se dokonce v některých případech užívá k léčbě pocení (hot flashe). Možná by stálo za pokus navštívit lékaře a se svými potíížemi se mu svěřit - pocení totiž mohou vyvolávat některá onemocnění jako např. poruchy štítné žlázy, chronické infekce, hormonální změny.

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: