Noční bolesti břicha

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když jdu spát, tak mě břicho nebolí, pak se kolem tří hodin ráno probudím a mám pocit zvracení, taky že potom zvracím. Takhle se to opakuje dvakrát - třikrát za noc, ráno mě potom bolí břicho a to je vše. Můžu normálně jíst a nic se mi nestane..Další noc je vše v pořádku. Až zase za týden znovu (teď to bylo týden, někdy mám klid třeba i tři týdny) Nevím co s tím mám dělat. :-( Asi před měsícem jsem dobrala 3 balení Duomoxu a jinak užívám akorát vitaminy a antikoncepci. Prosím poraďte...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, takové obtíže mohou mít více příčin. Zvracení a bolesti břicha se objevují jako reakce po dietní chybě, při infekcích trávicího systému včetně infekcí parazitárních, při zánětech v trávicím systému, někdy se takto projevují i problémy týkající s například gynekologické oblasti. Přesnější určení příčiny je možné pouze s pomocí upřesňujících vyšetření, doporučuji proto znovu se obrátit na ošetřujícího lékaře (informovala jste ho, že i po 3 baleních Duomoxu se obtíže znovu objevily?.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
paraziti | Od: Petra | 14.11.2012 21:15
1. paraziti ozivaji v noci!
2. telo se zvracenim chce neceho zbavit.
3. paraziti nemusi byt pouze v oblasti strev, ale muzete je mit i v jinych organech, terba zlucnik jatra,plyce, mozek atd. svym pohybem v noci mohou zaludek drazdit a zpusobovat zvraceni. Zajdete si na specializovane oddeleni a nechet s vysetrit - radne vysetrit, takova motolice dokaze z jater udelat cednik.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: