Pálení a štípání pochvy

Dobrý den, je mi 20 let, začala jsem brát antikoncepci na srovnání cyklu a ve dnech menstruace mě štípe pochva, v jiné dny ne. Od té doby co užívám antikoncepci, tak ze mě při menstruaci vychází hodně sražená hmota, napadlo mě, jestli to nemůže být příčinou. Nebo to způsobují nějaké bakterie či mykózy (ale trpím na to jen při menstruaci)? Řádná prohlídka u gynekologa u mě není možná, protože u mě ještě nedošlo k pohlavnímu styku. Předem moc děkuji za odpověď. Sára

Odpověď odborníka:

Podle popisu se jedná o zánět je potřeba zhotovit kultivaci včetně citlivosti a mikrobní obraz poševní a léčbu podle výsledku Odběr možný je provádí se tenkou štětičkou. Příjenný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: