Pálení jazyka

Nevěřila jsem,že se někdo bude mým problémem zabývat, proto ještě upřesním, že mi tyto problémy nastaly po dlouhotrvajícím gynekolog.výtoku, na který jsem dostala Entizol - 5 tablet najednou, ale po gynekol.stránce jmám být v pořádku, ale pálení pochvy mám také. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Aleno, opravdu je těžké posoudit, z čeho pálení jazyka může být. Teoreticky může být spojen i s entizolem - výrobce uvádí zánět jazyka i pálení pochvy jako možné nežádoucí účinky. Pokud je to tak, pak by pálení jak jazyka, tak pochvy mělo časem zmizet - zkuste cucat tablety se zinkem pro obnovu slizniční imunity v ústech. Po Entizolu je dobré zařadit ještě lokální doléčení prostředí pochvy v podobě kapslí nebo vaginálních čípků s laktobacilem - ten vypěstuje v pochvě správnou flóru a potíže s pálením pochvy jistě zmizí.

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x