Pálení penisu a ústí močové trubice

Dobrý den, máme s přítelem, teďka takové období zdravotních problémů. Před měsícem jsem brala Clotrimazaxol tablety na zánět močového měchýře. Po dobrání jsem měla menses a po škončení mě začalo úporné svědění zevních rodidel a tvarohovitý výtok z pochvy. Partner to taky schytal, pálil ho penis a hlavně ho to pálilo i při močení. Při návštěvě gynekologa mi řekl, že mám nespecifický zánět. Dal mi macmiror vag. tbl. a mstičku pro mě pro partnera clotrimazol. U mě problémy relativně odezněly, kromě malého pálení jakoby u ústí močové trubice. Přítel už svědění nemá, ale někdy se nám při pohlavním styku stane, že ho penis pálí, jakoby z mého sekretu. Myslíte si, že je to ještě nevyléčené, nebo je alergický na můj sekret? Popřípadě můžu mít ještě nějaký zánět? Co by jste mi doporučila? Děkuji moc.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučila bych partnerovi navštivit urologa nebo dermatovenerologa k vyšetření. Může mít nedoléčenou infekci.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: