Pocení

Dobrý den,chtěla bych vás požádat o radu.Mám problém se srdcem a užívám prášky:Warfarin 3 a 5,Dikoxin,Prenesa a Tulip.Dávky Warfarinu se mi neustále zvyšují a já nevím,zda toto je tím problémem,že se hrozně potím,kape mi pot z obličeje,a po celém těle jsem mokrá,když toto řeknu doktorovi,tak jen pokrčí rameny.Byla bych Vám vděčna,jestli mi můžete poradit kam se s tímto problémem obrátit.dšěkuji za odpověď.Hezký den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Růženo! Pokud jste nepochodila u klinického lékaře, doporučuji Vám péči lékaře celostní (holistické) medicíny. Mimo to, že jeho péče je plně hrazená pacientem se též připravte na to, že bude nutné změnit životosprávu, zhubnout (máte-li nadváhu), změnit stravování apod... Na druhou stranu v případě, že úspěšně změníte svou životosprávu, je velmi pravděpodobné, že budete moci část léků přestat brát.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: