Problém s penisem

Dotaz od mého přítele: dobrý den Jmenuji se Jan, je mi 28 let, a léčím se už od 8 let s epilepsii.Od té doby jsem vyzkoušel mnoho léku a momentálně užívám čtyřkombinaci léků (Timonil,Vimpat, Zonegran a Topamax). Momentálně s mou přítelkyní řešíme problém v oblasti sexu. Asi před půl rokem jsem začal mít problém s erekcí,tak jsem navštívil sexuoložku a ta mi předepsala Viagru, která byla bez efektu a jiným způsobem můj problém neřešila. Poté jsem vyzkoušel ArginMax a problém s erekcí byl částečně v pořádku.Asi po 3 měsících jsem ho vysadil, protože už nebyl potřeba. Momentálně je erekce v pořádku, ale při pohlavním styku i orálním sexu můj penis ochabne, protože nic na žaludu necítím. Ať přítelkyně zkouší cokoliv, tak necítím na žaludu žádné vzrušení. Nestává se to pokaždé, ale vetšinou ano. A díky tomu ztrácím i chuť na jakékoliv sexuální praktiky. Moc bych Vás chtěl poprosit o jakoukoliv radu, jak tento problém řešit. Předem děkuji za odpověď. Přeji hezký zbytek dne.

Odpověď odborníka:

Ve Vašem případě jde pravděpodobně o problém primárně neurologický. V tomto případě je potřeba vyzkoušet léky na podporu erekce typu Viagra, Cialis - musí se vyzkoušet opakovaně (cca 4x), než se uznají jako neúčinné. Silněji působí léky, které se injekčně aplikují přímo do penisu.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: