Problémy s dýcháním

Dobrý den, mám takový problém. Nevím, jestli to spolu nějak souvisí, ale přibližně před měsícem mi zjistili při gastroskopii zánět jícnu, na který mi byly předepsány prášky (Lanzul). Přibližně před týdnem mi začaly dýchací potíže, že jsem nemohla popadnou dech. Ale mám dojem, že je to jen psychického rázu. Pokud jsem nějak zaměstaná a na dýchání nemyslím, tak je vše v pořádku. Nejhorší je to pak večer, když usínám, začnu se soustředit na dýchání a někdy mám pocit jakože se dusím. Je to opravdu nepříjemné a já nevím, jak se toho "zbavit". Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, mohlo by se jednat o vedlejší účinky medikace. Doporučoval bych proto konzultaci u ošetřujícího lékaře. Hezký den.

MUDr. Martin Kaláb
MUDr. Martin Kaláb

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Stomatologická klinika 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: