Pupínky a v-penicilin

Dobrý den, beru antibiotika (V-penicilim 750mg) asi 3 dny a během té doby se mi na žaludu vytvořily červené pupínky. Zajímalo by mě, co to je a co s tím mohu dělat. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, červené pupínky na žaludu často ukazují na kvasinkovou infekci nebo na prosté "zapaření" kůže žaludu. Noste vzdušné bavlněné spodní prádlo, udržujte žaludd v čistu a suchu a pokud by se stav nelepšil nebo horšil, vyhledejte svého lékaře.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x