Pupínky na kůži

Dobrý den, před třemi dny se mi na kůži v oblasti ramen a paží objevili malé puchýřky v malém množství. Dnes už mám vyrážku v podobě malých pupínků trochu vystouplých po celém těle v hojném počtu. Před dvěmi měsíci jsem začala užívat novou antikoncepci tak se chci zeptat jestli by to mohlo být z toho. V poslední době jsem jedla často i nektarinky. Nevím o ničem jiném co by mi to mohlo způsobit. Děkuji předem za odpověď

Odpověď odborníka:

Po antikoncepci to nebude. Pokud by vyrážka pokračovala, bude gtřeba navštívit kožního lékaře. nektarinky mohou vyvolat alergii, mohou tak také vypadat např. neštovice.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: