Pupínky na penisu při procházení chemoterapií

Dobrý den, jsem právě po 2. bloku chemoterapie (cca 4 dny), z důvodu Hodgkingového Lymfomu a na penisu se mi začali dělat začervenalé pupínky. Před močením mě bolíval konec penisu, ale už se to umířnilo a nyní nemám při močení žádné potíže. Pupínky mám 2 dny a zdá se mi že začínají lehce pálit. Mám 15 let. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučuji navštívit svého onkologa, je možné, že je to následek chemoterapie, ale může se jednat i o nějakou infekci případně ekzém.

MUDr. Vendula Bartáková
MUDr. Vendula Bartáková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Postgraduální studium na Ústavu patologické fyziologie LF MU

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět žil
Články: Zánět žil
Co bychom měli vědět o...
Ideální
Tuberkulinový test
Články: Tuberkulinový test
Tuberkulinový test je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
Kvasinková infekce pochvy
Články: Kvasinková infekce pochvy
Kvasinková infekce pochvy...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: