Řitní trhlina

Dobrý den, udělala jsem si asi trhlinku při análním sexu. Bohužel jsem začala mít problémy se zácpou a průjmem hned po sobě a oboje s krví. Jelikož mi je něco málo víc než 15 tak to musím říct mámě, jenže se bojím, že doktor zjistí původ té trhliny, že není z tvrdé stolice a bude to neskutečnej trapas, protože ten anální sex nebyl tak úplně s přítelem... (ženská masturbace) a chci to vyřešit, aniž bych přišla o důstojnost a celkově to hodnotím jako 9/10 nejchoulostivější problém. Budu moc ráda když odpovíte.

Odpověď odborníka:

Vážená slečno, spontánní zhojení anální fisury může trvat nekonečně dlouho; s pomocí lékaře se rána může zhojit lépe a rychleji. Doporučuji Vám potlačit u lékaře stud stejně jako jste jej potlačila před análním sexem a preferovat doporučený léčebný postup před utajováním Vašeho poranění. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Anální fisura | Od: Simona | 1.1.2015 21:46
Dobrý večer,já jsem se teda po dlouhém přemlouvání a hlavně kvůli nepříjemné bolesti k lékaři odhodlala , ten mě vyšetřil a pouze mi řekl, že je to estetická záležitost, myslel výrůstek u řitního otvoru ,který jsem ani řešit nechtěla, ten mě nijak neomezuje.Podle toho jak jsem četla ve více diskuzích , mám stejný problém , (trhlinu na pozici 6 blíže ke kostrči ) a je to velmi nepříjemné. Factum čípky mi nepomohly , ani lél Detralex, nyní mažu Bepantenolem mastí , ale je to jen na zvlhčení. Snažím se vše dodržovat pití, jídlo , pohyb ,ale nepomáhá , je mi 34 let mám sedavé zaměstnání a asi se tak brzy nezmění, co mám teda dělat.Četla jsem o jakémsi rozvažení fisury, ale příjde mi to , že to bude dost bolestivé a s nejasným koncem.
Prosím o radu a Děkuji. S
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: