Svědění pokožky hlavy

Dobrý den, asi před 14 dny mi začaly více vypadávat vlasy a cca 4 dny mě svědí pokožka hlavy, hlavně na týlu. Zkusila jsem vyměnit šampon za Alpecin, dnes jsem ho vyzkoušela prvně a zatím bez efektu, zkusila jsem i dětský šampon, taktéž beze změny. Lupy ani vši nemám. Co s tím? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Léčebné šampony většinou vyžadují dlouhodobější používání, aby došlo k žádanému efektu. Svědění může mít mnoho příčin - ekzémy, alergie, seborhoická dermatitida...Asi nejvhodnější by bylo navštívit kožního lékaře, do té doby můžete vyzkoušet např. šampon mediket ictamo - protizánětlivý a protisvědivý.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: