Thc

Dobrý den, 7.5 jsme s kamarádkama měli dvě brka..byli docela slabý .., a strašně se to rozšířilo tak potřebuji vědět, za jak dlouho vymizí THC z krve a moči a jestli není něco co by proces urychlilo nebo, aby THC vymizelo. Děkuji moc, strašně se bojím.

Odpověď odborníka:

Označení "brka" neznám - z kontextu soudím, že jde o aplikační formu marihuany či hašiše? Co se týče urychlení eliminace kannabinoidů (THC), musím Vás zklamat, tato droga se ukládá v tukové tkáni a její přítomnost lze prokázat ještě několik týdnů, vyloučení nelze uspíšit. Tento jev je také příčinou dlouhodobých škod, které užívání marihuany a hašiše zanechává, může ještě po dobu několika týdnů dojít např. ke krátkodobé poruše kvality/kvantity vědomí, v drogové subkultuře tzv. "flashback", což může ohrozit život Vás či např. jiného účastníka dopravního provozu, pokud budete třeba řídit auto. Na druhou stranu zvažte,zda je reálné, aby Vás někdo testoval. Při běžných laboratorních testech se přítomnost drog nezjišťuje. V každém případě doporučuji ve Vašem vlastním zájmu konzumace drog zanechat (riziko závislosti, schizofrenie, přechodu k tvrdším drogám, ilegálnost, finanční náročnost atd.).

MUDr. Jan Vachek
MUDr. Jan Vachek

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Klinika nefrologie VFN a Klatovská nemocnice, a.s., interní oddělení

 
Líbí se vám odpověď?
-6 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x