Vyrážka

Dobrý den,měl bych dodaz.Asii cca před 10dny se mi vytvořili svědivé pupínky na obou lýtkách(přikládám foto).Navštívil jsem před 3 dny kožního lékaře,který nevěděl čím to může být.Dostal jsem tabletky Dasselta (1xdenně),mast Triamcinolon (2xdenně).zatím se mi to spíše zhoršuje.Nevíte čím to může být.Děkuji

Odpověď odborníka:

o příčinách bez anamnezy se nedá diskutovat, Triamcinolon by mohl postupně pomoct + po každém umytí Indulonou promastit.

MUDr. Ludmila Jelínková
MUDr. Ludmila Jelínková

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Kožní ordinace, Davídkova 83, Praha 8

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Mléčný a trvalý chrup
Články: Mléčný a trvalý chrup
Lidé mají zuby dětské...
Otravy metylalkoholem mohou být jen špičkou ledovce
Články: Otravy metylalkoholem mohou být jen špičkou ledovce
MUDr. Petr Popov, předseda...
Hormonální antikoncepce: vedlejší účinky, o kterých se nemluví…
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Otrava marihuanou
Články: Otrava marihuanou
Marihuana je sušená nať z...
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: