Vyrážka na pohlavním údu

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Asi před třemi měsíci, cca v listopadu, se mi na penisu objevila vyrážka. S počátku to byly jen zarudlé fleky, které občas svědili. Poté ty zarudlá místa uschla a začala se mi v těchto místech loupat kůže. Bohužel to neskončilo, ale znova se to opakovalo. Zkusil jsem použít mast Hydrocortison, které si myslím i působila, ale vyrážka nezmizela. Opravdu nevím z čeho bych to mohl mít. Mám suchou kůži, ale nikdy jsem neměl problémy v těchto partiích. A jsem stále panic. Děkuji za pomoc a na shledanou. PS: Zasílám i foto.

Odpověď odborníka:

Může jít o projev atopického ekzému, který se často objevuje jen v této lokalizaci. Vynechte mýdlo, hodně promazávejte a navštivte kožního lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: