Vyrážky

Dobrý den, po celém pohlavnim ústrojí se mi udělaly něco jako vyrážky...takové ty klasické, které se vám udělají třeba při holení. Problém je, že z prvu se mi to objevilo jen na stydkych pyscích, pak na klitorisu a ted mám osypané celé ústrojí. Bolí to na dotek, při močení pálí nebo štípe. Je pravdou, že asi před týdnem při pohlavním styku mě přítl nathl a od té doby levá strana byla citlivější a při sprchovaní mě to bolelo. Pak jsem udělala tu chybu, že jsem se holila a pak při styku použili parfemovaný lubrikant. Mohla by to být nějaká alergická reakce?? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Může to být alergická reakce na lubrikant, ale bez vyšetření těžko odpovědět,navštivte kožního lékaře k nasazení léčby. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x