Výtok

Beru antibiotika Augmentin a zároveň HA Sunyu. Asi před 4 dny jsem mela pohlavní styk s přítelem. Den poté se u mě objevil slaby, ale tmavě hnědý vytok, asi s trochou krví. Mám ho do teď. Menstruace mě čeká az za 11 dní. Může to byt způsobené kombinací léků? Mám navštívit gynekologa? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Ano, může to být způsobeno antibiotiky. Doporučuji kontrolu po dobrání u Vašeho gynekologa. V případě braní ATB pozor na možnou sníženou ochranu antikoncepce jako takové. Doporučuje se další ochrana. Hezký den.

MUDr. Nela Šrámková
MUDr. Nela Šrámková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x