únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Tlak v nadbřišku
Dobrý večer, již 2 měsíce mám následující problém - v oblasti nadbřišku cítím permanentně tlak a pocit plnosti. Trochu méně jím, ale chuť k jídlu mi nechybí. Tlak se zvyšuje po jídle, naopak v leže jej téměř vůbec necítím. Tlak nejvíce cítím když se nedechnu pomocí břicha. Absolvoval jsem sono břicha,... Zobrazit více
Dobrý den, neuvádíte, zda-li jsou bolesti napravo, nalevo či ve středu. Určitě by se ale mělo vyloučit... Celá odpověď
Nevím, co dělat
Dobrý den, je mi 18 let a už přes rok se cítím úplně k ničemu. Nic mě netěší, když jdu ven, tak mě lidi děsně štvou, protože hrozně provokují. Začala jsem hodně pít. Né že bych byla alkoholička, ale prostě piju víc než normálně. což byla 1-2 skleničky. Je to to jediné, co mě -utěší-. Nemám přítele, ani... Zobrazit více
Milá Sarah- není nutné se jít na psychiatrii "nechat zavřít", ale jistě by bylo velmi moudré ambulanci... Celá odpověď
Zhoršená citlivost ruky
v obl v oblsti ruky, úžinový syndrom končetinyDobrý den, již před měsícem se mi stalo, že jsem náhle měla velmi zhoršenou citlivost ruky bez předchozí námahy či zranění. Na pohotovostní službě mi píchli injekci na zlepšení. Měsíc vše bylo klidné až před třemi dny se to objevilo znovu. Ruku mám ztuhlou... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Bude potřeba provést neurologické vyšetření, pokud ostatní parametry vyšetření ruky a horní končetiny... Celá odpověď
Escapelle a HAK
Dobrý den, již rok užívám antikoncepci Minerva. Dne 12.12. jsem po pravidelné menstruaci zahájila opět užívání, beru ji v devět hodin ráno. Bohužel v sobotu 14.12. se mi udělalo nevolno, a asi po dvou hodinách užití jsem zvracela. Další den jsem si vzala antikoncepci opět v devět hodin ráno, ale měla... Zobrazit více
dobrý den, antikoncepce by cyklus měla udržet, může se objevit slabé špinění. Celá odpověď
Psychiatrie
Jsem Muž Věk:37let, TK: 139/92 P:91( bez léků) Váha:93-95Kg. Prosím vás o aktuální zhodnocení uvedených hodnot a příp.nasazení předepsání léků. Mám poruchu osobnosti, nikam nechodím ven ani si nenakupuji. Na škole jsem prožil šikanu ze strany pedagogů a žáků v r.1996. Totéž i v zaměstnání na Vojnu... Zobrazit více
Milý Martine,máte-li potíže, které Vám brání v běžném denním životě, izolují Vás doma od ostatních lidí... Celá odpověď
Vysazení antidepresiva
Dobrý den, paní doktorko. Obracím se na Vás s následujícím problémem. Již 4. týden beru mirtazapin 30mg 1x denně. K tomu jsem brala 6 dní 5mg cipralexu, ale nebylo mi po něm dobře - bolela mě hlava, měla jsem teplotu, bušilo mi srdce, nemohla jsem dýchat. Proto jsem na radu dr. cipralex vysadila. První... Zobrazit více
O serotoninový syndrom pravděpodobně nejde, stav sám odezní, ale doporučuji kontrolu lékařem - stačí... Celá odpověď
Deprese po otřesu mozku?
Dobrý den, už několik let se léčím s depresí, beru pravidelně léky (SNRI) a je víceméně klid. Před týdnem jsem utrpěl otřes mozku spojený s asi 5 min. bezvědomím, byl jsem vyšetřený v nemocnici, ale hlavní problém je, že dva dny po úrazu se u mě objevila poměrně velmi výrazná depresivní epizoda, i když... Zobrazit více
Dobrý den, Danieli, Váš zdravotní stav souvisí s úrazem hlavy, postkomoční syndrom s cefaleou a někdy... Celá odpověď
Bolest kolene
Dobrý den, hraji hokej v Kanadě a už měsíc cítím bolest na vnější straně pravého kolene. Pokud trénuji tak po tréninku nemohu ohnout nohu protože bolest je příliš veliká a je to mírně nateklé. Navštívil jsem doktora který diagnostikoval syndrom iliotibiálního vazu a nasadil mi prášky diklofenac 50mg.... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Na vnější straně kolena se zřejmě jedná o natažení, možná i částečné porušení zevního bočního vazu.... Celá odpověď
Motání hlavy
Dobrý den, je mi 34 let a už od mala mám potíže s motáním hlavy. Objevovalo se pravidelně, zhruba 1x za rok několik dní. Lékaři to v daném čase spojili s nastávající pubertou. Nyní zhruba poslední 3 měsíce se mi motání hlavy začalo opakovat mnohem častěji (několikrát do měsíce). Byla jsem na vyšetření... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, příčin závratí může být celá řada. Aktuálně je na ně "sezona " . Má-li paní doktorka podezření... Celá odpověď
Brnění prstů u nohy
Zdravím, už asi 2 měsíce mi brní prsty a nárt na levé noze jen při chůzi nebo delším stání ,také mě současně začne bolet krční páteř, po 200m si vždy musím sednout na chvíli to přejde a pak zase začne. Mám 4 artrózu v levém koleni a plastiku vazů, pravé koleno mám 4 měsíce po artroskopii , urvané menisky... Zobrazit více
Dobrý večer paní Ivo, děkuji za dotaz. Brnění prstů a nártu na levé noze velmi pravděpodobně pochází... Celá odpověď