únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Problematická pokožka
Dobrý den, je mi 27 let a již několik let mě trápí tato vyrážka. Byla jsem s tímto problémem u kožní, ta mě poradila mazat a mazat. Přesto, že jsem to mazala, nepomohlo to. Říkala, že pokud to nepomůže, přejdeme na hormonální léčbu a z té mám obavy, jelikož špatně snáším hormonální změny. Mám časté... Zobrazit více
Dobrý den, Radko, kožní potíže jsou někdy pěkně zapeklité jako detektivka. Zjistit, proč dochází rozšiřování... Celá odpověď
Dodání přístroje = spánková apnoe
Vážení , v průběhu roku 2015 jsem byl vyšetřován v spánkové laboratoři plicní kliniky fakultní nemocnice s poruchou spánku a dýchání. Splňuji plně indikační kriteria pro výše uvedenou léčbu. Byl my zjištěn syndrom těžké spánkové apnoe centrálního typu Scheyne Stopcesovým... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Pokud jak píšete jiný přístroj vám nedoporučují, tak není jiná možnost léčby. Celá odpověď
Bolest břicha po ránu a řídká stolice
Dobrý den, často mě po ránu ihned po probuzení začne bolet břicho níže pod pupíkem, poté musím na WC, kde mám řídkou stolici a bolest poté postupně odeznívá. Tento stav trvá už zhruba druhým rokem. Docházela jsem od začátku na gastroenterologii, ale při kolonoskopii se nic nenašlo a stěry také negativní.... Zobrazit více
Dobrý den, ano dráždivý tračník je velký problém, ano i stres bývá spoštěč. vyzkoušejte držet přísnou... Celá odpověď
REQ
Dobrý den,chci se zeptat pred 2 lety jsem mela embolii plic s pleuritidou a s nasl cervikalgiemi. delší dobu předtím mi diagnostikovali M5302 Cervikokranialni syndrom krčni krajina..mam vadnou posturu a poruchu statodynamiky.mam pohrudnicove srusty.Byla jsem ba CT a MG kDE doporučilii pouze rehabilitaci.Bohuzel... Zobrazit více
MUDr. Vladimír Němec
Dobrý večer, díky za důvěru, ale tohle už je asi mimo rámec mého oboru. Příčin může být celá řada. Asi... Celá odpověď
Nákaza HIV
Dobrý den, chtěla bych se optat na Váš názor. Normálně se chráním kondomem, avšak měla jsem orální styk s osobou, která často střídá své partnery. Asi 5 týdnů po oné události mi netakla tvář (nejsem si jistá, jestli uzlina nebo slinná žláza, mám diagnostikovaný Sjögrenuv syndrom) a teplota se mi lehce... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Infekce hiv je nepravděpodobná ale pokud chcete mít klid můžete si nechat udělat test na hygienické stanici. Příjemný... Celá odpověď
Nevím jestli je to neurologicke ale radši...
Prosím vás je mi 16 delší dobu mám pocit že se mi zhoršila paměť, často mi piska v uších a točí se mi hlava. Jednou za čas me přepadne i intenzivní bodava krátkodoba bolest hlavy. A ještě mám dva menší dotazy. Někdy když usínám a skoro už spím tak se najednou zatresu a vzbudím. Jde o syndrom neklidných... Zobrazit více
Dobrý den, pokud Vaše porucha paměti působí komplikace v běžném životě, doporučuji navštívit psychologa,... Celá odpověď
Bolest oci
Dobry den. Pred tremi mesici jsem byla na vysetreni u ocniho lekare. Zjisten syndrom sucheho oka,predepsany kapky tears naturale,mam kapat 2x denne,ale nijak se to nezlepsilo. nyni mam hylocomod,ale je to stale stejne. Bolest se projevuje pri cteni,obcas mam problem se zaostrenim.prace s PC a sledovani... Zobrazit více
prim. MUDr. Radan Zugar
Dobrý den, kapek na léčbu syndromu suchého oka je celá řada, takže pokud Vám nevyhovují Vaše stávají... Celá odpověď
Zápěstí
Dobrý den,od listopadu 2015 mě bolí levá ruka na palcové straně zápěstí.když hybu s palcem nahoru nebo dolů vždy mi v zápěstí bolestivě lupne,někdy se mi stává že po lupnuti palec nelze vrátit do normální polohy.ruka mě bolí když s ní jen hybu nebo bolí jen tak bez pohybu.někdy nejsem schopná psát protože... Zobrazit více
bohužel v dotazu není co potížím předcházelo...tipoval bych nějaký úraz, pohmoždění nebo podvrtnutí zápěstí...každopádně... Celá odpověď
Bolest po žebry vpravo
Dobrý den mám dotaz byla jsem na pohotovosti s tím že mě bolí v pravo pod žebry měla jsem strach ze to je žlučník ale poslal mě domů s tím že jsem po kašli a že mám skripnuta žebra ale strašně moc to bolí a nevím jak si mám ulevit od bolesti a ještě mám strach ze se doktor třeba milil sem strašný stresař... Zobrazit více
Hezký den Alexandro, doporučím Vám navštívit Vašeho praktika, který by Vás měl poslat na ultrazvuk břicha.... Celá odpověď
Vývoj chůze u dítěte
Prosím o radu . Mému synovi je 17 měsíců a stále nechodí . Začal lest tak v 8 měsících a lest po kolinkach ,tak v 12 měsících . Dávám si hrozně za vinu ,že jestli za to nemůžu já . Když byl úplně malý cc měsíc starý ,tak ho bolelo bříško. V zavinovačce jsem sním silou houpal zestrany nahoru a podobně... Zobrazit více
Dobrý den, pokud jste dítětem netřásl (jako chrastítkem), netloukl ho a jen jste ho houpal a nedělal... Celá odpověď