únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Ulcerozni kolitida a dráždivý tračník
Dobrý den,prosím Vás, mohu mít zároveň Ulcerozní kolitidu a dráždivý tračník?S UC se léčím necelé tři roky a v současné dobe mam za sebou třetí relaps. Byl mi nasazen Imuran a nedávno jsem dobral Prednison. Cítím se dobře, stolice je víceméně normální,co mě však nesmírně trápí, je hlen. Při každé stolici... Zobrazit více
MUDr. Milan Hrubý
Vážený pane Petře, ulcerózní kolitida je zánětlivé onemocnění, dráždivý tračník je funkční porucha. Obě... Celá odpověď
Bolestivá místa na hlavě
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. V červnu se mi udělala bolestivá boulička na hlavě (vzadu na týlu), asi po týdnu zmizela. Asi po 14 dnech jsem cítila tepající bolest na hlavě na jiném místě, po zmáčknutí bylo místo dosti bolestivé, jinak jsem bolet cítila, jen občas. opět do týdne byla bolest... Zobrazit více
MUDr. Lenka Terzipetková
Dobrý den, nádrou mozku se obávat nemusíte, ten se rozhodně nestěhuje, nemůže po hlavě cestovat a bolet... Celá odpověď
Kolapsy
Dobrý den, je mi 14 let.A mám problémy s hormony mám vysoký kortizol.Mám syndrom polycistických ovárii.V Listopadu minulého roku jsem zkolabovala.Byla jsem v nemocnici kde se na nic nepřišlo.V Lednu další kolaps to si mě v nemocnici nenechali.V Únoru další kolaps a když jsem byla v nemocnici tak další... Zobrazit více
Dobrý den Terezo, z tvého dotazu jsem jasně nepoznala, zda a kdy byla stanovena tvoje diagnoza - endokrinní... Celá odpověď
Erythema nodosum?
Před 20-ti lety jsem byla vyšetřována pravděpodobně pro erythema nodosum. Na dlaních, loktech, kolenou a ploskách nohou se mi udělaly tvrdé červené boule, které bolely. Prošla jsem vyšetřením na kožním oddělením a tenkrát zjistili, že mám nějakého bacila, kterého přeléčili ATB. Zhruba za půl roku poté,... Zobrazit více
Dobrý večer, Váš dotaz předávám odborníkovi z oboru kožního lékařství, odpoví Vám co nejdříve to bude... Celá odpověď
MUDr. Milan Hrubý
Vážená paní ED, nejspolehlivější určení původu kožních změn je histologické vyšetření vzorků odebraných... Celá odpověď
Tachykardia a extrasystoly
Dobrý deň. Mám 30 rokov, váha 53 a výška 170. Môj problém trvá asi pol roka keď som začala pociťovať občasné vynechanie úderov srdca. Pár mesiacov na to sa pridala tachykardia, ktorú lekár popísal ako sinusova tachykardia a hyperkineticky cirkulacny syndróm. Bola som vtedy dosť v strese. Odvtedy bolí... Zobrazit více
Dobrý den, onemocnění srdce je nepravděpodobné, protože jste řádně vyšetřena. Možná se jedná o nepřiměřenou... Celá odpověď
Vysoký krevní tlak
Dobrý den, je mi 17 let a od té doby, co mi doktorka měří krevní tlak, ho mám vyšší. Myslím si, že mám syndrom bílého pláště, protože když dojdu k doktorce, jsem nervózní. Máme měřič tlaku i doma, a když si měřím tlak doma, jsem také nervózní. Ne tak, jak u doktorky, ale přesto jsem, a proto mi doma... Zobrazit více
Dobrý den, je dobře, že jste zhubla, to je nejvíce co pro sebe můžete udělat. Hodnoty v domácím měření... Celá odpověď
Panika
Dobrý den, je mi 16 let a někdy v únoru se u mě začal projevovat strach a obavy. Krátce na to sem skončila v nemocnici s bolestmi hlavy kde mi byl diagnostikován cervikokraniální syndrom. Máme teď momentálně vážné rodinné důvody (rodiče se rozvádí, budeme se stěhovat a mamka si našla přítele). Asi... Zobrazit více
Myslím ,že z léků nemusíte mít strach -ony Vám skutečně pomohou ,vše ulehčí a budete se cítit lépe A... Celá odpověď
Problémy s levým okem
Dobrý den, již delší dobu mě trápí levé oko. Začalo to asi před třemi měsíci řezáním v oku. Měla jsem pocit, jako bych tam měla nějaké cizí těleso a také mi nateklo horní víčko. Lékař mě vyšetřil a řekl, že to asi nic vážného nebude a že se asi jedná o syndrom suchého oka, vzhledem k tomu, že nosím kontaktní... Zobrazit více
MUDr. Vladimír Korda Ph.D., MBA
Dobrý den, zadní skleritida je velmi vzácná a obtížně diagnostikovatelná. Navíc na ni nepomohou lokálně... Celá odpověď
Demence , muz 30 let
Dobry den pracuji v zarizeni kde se starame o 7 postizenych lidi (autismus, epilepsie, down-syndrom atd.) jednim z klientu je i 30lety klient, ktery trpi vaznou formou epilepsie a navic i jinym druhem postizeni. Jeho zdrav. stav - nesobestacny, nikdy nemluvil, nedokaze projevit emoce, city (pouze smich... Zobrazit více
Milá Jano. Děkuji za zajímavé a náročné téma. U epilepsie je nutno,pokud je to možné ,léčit pouze... Celá odpověď
Dráždivý tračník batolete
Dobrý den, zajímá mne, jak se projevuje dráždivý tračník u batolat? Syn (2 roky) měl od malička častou stolici, jejíž četnost se ale ani v tomto věku neupravila. Stolici měl před týdnem i 6× denně. Nasadili jsme probiotika, které nám doporučila dětská lékařka, po 2 dnech se stolice upravila na 2-3× denně,... Zobrazit více
Dobrý den, pokud se problémy zlepšily na dietě, je možné, že se skutečně jedná o alergii. Gastroenterologické... Celá odpověď