únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Roztroušená skleróza
Dobrý den, chci se zeptat, jestli se jedná o roztroušenou sklerózu. MR mozku - v bílé hmotě vlevo dorzofrontálně je patrný lehce T2 hyperintenzní okrsek vel. 10mm. EMG mediálních nervů - oboustranná distální senzitivní neuropatie, DKK jehlová EMG prokazuje dif. axonální postižení nervů. Oči-rozostřené... Zobrazit více
Dobrý den, lumbální punkce je u této dg rozhodující, rozhodně doporučuji ji v časovém odstupu zopakovat.... Celá odpověď
Chronická blefaritida (meibomitida)
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, oční lékaři toto onemocnění bohužel hodně přehlíží, a přitom to pro nás pacienty není vůbec nic příjemného. Chtěla bych se zeptat, jaké byste mi doporučila umělé slzy, protože kromě blefaritidy (převážně té zadní - meibomitidy) mě trápí také syndrom suchého... Zobrazit více
Dobrý den, určitě zkuste jakýkoli přípravek na zlepšení stavu očního filmu - nejde se jimi ani předávkovat... Celá odpověď
Drásoty pod čéškou
Dobrý den pane doktore,po operaci 8/2012 částečné ruptury LCA, kdy byl tento začištěn a jeho ztenčená část v koleni zůstala, mám od té doby neustálé problémy s operovaným kolenem. Veškeré statní měkké tkáně byly v pořádku,i chrupavky byly hladké. Po operaci jsem dostala Sudeckův syndrom, léčili jsme... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Musím říci, že výsledek velmi důleitého vyšetření magnetickou rezonancí jste příliš nepopsala, na MR... Celá odpověď
Divné pocity od páteře?
Dobrý den, mívám divné pocity v hlavě a krku. Cítím se jakoby "mimo", jako bych byla něčím nadopovaná. Divné vidění a celkové vnímání. Stává se mi, že se mi pletou nohy i ruce. Někdy, když mám delší dobu hlavu v předklonu, třeba nad kuchyňskou linkou, tak se mi roztřesou ruce a je mi celkově slabo.... Zobrazit více
MUDr. Jiří Marek
Nelze odpovědět jednoznačně. Funkční poruchy v oblasti horní krční páteře, tak jak naznačuje rtg snímek... Celá odpověď
Nalez
Dobry ,Subj :bolesti v distal. C, na C/TH prechode v medzilopatkovom priestore , doteraz liečený nebol. OBJ : Trap. svaly a PVS v hornej Th mierne hypeetonické, na palpaciu citlivé, viazne dynamika C v rotacii a záklone, bléokáda segm . C7/THl, KT. vo vyžške Th 4,5 Stibor: 8,0cm, Schober: 2,5cm dynamika... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Masáž, elektroléčba teplo - parafin jistě pozitivně přispějí. Nejdůležitjšíé je ale pohybová léčba pod... Celá odpověď
Nalez
Dobry ,Subj :bolesti v distal. C, na C/TH prechode v medzilopatkovom priestore , doteraz liečený nebol. OBJ : Trap. svaly a PVS v hornej Th mierne hypeetonické, na palpaciu citlivé, viazne dynamika C v rotacii a záklone, bléokáda segm . C7/THl, KT. vo vyžške Th 4,5 Stibor: 8,0cm, Schober: 2,5cm dynamika... Zobrazit více
MUDr. Jiří Marek
jste teprve na začátku léčby vašich funkčních poruch a svalových dysbalancí. Pasivní léčba jako parafín... Celá odpověď
Bolest na pravé straně břicha
Dobrý den, cca před třema týdny mi otekly uzliny, začla me bolest hlava, citil jsem velmi nepřirozenou unavu.Bez teploty. Lékař mi řekl že se jedná o angínu a předepsal mi antibiotika, během braní antibiotik mě začalo bolet/tlačit na pravé straně břicha. Po dobrání antibiotik ostatní příznaky celkem... Zobrazit více
MUDr. Milan Hrubý
Vážený pane Jane, bolest břicha může mít původ v onemocnění některého břišního orgánu, svalů tvořících... Celá odpověď
Bolest u levého třísla
Dobrý den pane doktore, jelikož je pátek večer a já se dostanu k lékaři až v pondělí odpoledne, tak bych ráda znala Váš názor. Už třetí den mě bolí u levého třísla, v podbřišku. Bolest je v průběhu celého dne, nejvíce večer. Trvá max. 30 vteřin (takové tupé píchání). Mám diagnostikované antinukleární... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Na vaši otázku bohužel není možno seriozně odpovědět,protože platí,že jakákoliv bolest v dutině břišní... Celá odpověď
Vysoký tlak ze stresu
Dobrý den, je mi 32 let, a mívala jsem vždy nižší TK (kolem 110/70, při úplném klidu ráno či večer kolem 100/60), který mi nedělal žádné problémy. Jsem však velký stresař a dosti úzkostný člověk. Trpím např. silným syndromem bílého pláště, kdy mám pak TK naměřen vysoký (kolem 140/90) a velmi rychlý... Zobrazit více
Dobrý den, hodnoty TK 130/90 ještě nejsou hodnoceny jako vysoký arteriální tlak. Může se stát, že při... Celá odpověď
Ablace
Dobrý den, na konci června mi byla provedena katetrizační ablace srdce : diagnostika WPW syndrom , bylo mi to doporučeno po porodu kdy se tachykardie zhoršila , tak mi po šestinedělí byl proveden zákrok, z obou tříšel tepna i žíla. Po zákroku mám občas extrasystoly ale srdce se nerozbuší uplně,ale před... Zobrazit více
Dobrý den, myslím si, že vaše potíže nemají souvislot s ablací. Pokud bylo provedno ECHO srdce, RTG... Celá odpověď