Vyhledávání
Dávení-sevření krku
Od té doby co beru Risperdal,nyní Abilifi trápí mě sevření krku až dávení.Torekan nepomohl.Chtěl bych visadit Abilifi,ale mý doktoři mi toto nedoporučují.Jelikož mě to trápí,hledám radu.Láďa Zobrazit více
Dobrý den, doporučovala bych vyzkoušet po poradě s vaším lékařem ještě jjiné antiemetikum, jež je možno... Celá odpověď
Antikoncepce
Dobrý podvečer, děkuji vám za odpověď na dotaz s antikoncepcí, jednalo se o antikoncepci medroxyprogesteron,dobrala jsem léky ascorutin a exacyl, po dobrání léků jsem týden špinila a poté opět začla silně krvácet (během chvilinky jsem promočená), jsem objednaná opět k lékaři, chtěla jsem se Vás zeptat,... Zobrazit více
Dobrý den, kyretáž je v tomto případě de mého názoru nejúčinnější a nejspolehlivější metodou. Celá odpověď
Bolest břicha
Dobrý den, jsem 8 měs. po porodu dvojčetného těhotenství. V minulosti jsem z důvodu krvácivé stolice, bolesti v břichu, zácpy, prodělala 2x kolonoskopické vyšetření a 1x gastroskopické s výsledkem: Heliobacter pyroli v žaludku, zánět v konečníku, dráždivý tračník. Tyto potíže naprosto odezněky asi pře... Zobrazit více
Dobrý den, bez podrobného vyšetření lze obtížně na příčinu usuzovat a nasazování volně prodejných léčiv... Celá odpověď
Menstruace2
------Dobry den,chtela bych se zepatat,menstruaci mam dele nez trictvrte roku jednu chvily to vypada ze bude koncit ,aledruhy den je to jeste horsi,s pritelem spim pravidelne mam strach ze je to neco vazneho jednou jsem byla na ultrazvuku kde mi rekly ze v deloze mam nejakou vodu a dalsi veci ty si ale... Zobrazit více
Dobrý den, záleží, čím je ta prodloužená menstruace/krvácení obecně způsobeno. Stále platí, že byste... Celá odpověď
Cysta na vaječníku
mam otázku-měla jsem v dolní oblasti bolestivou křeč a můj gynekolog zjistil že mám prasklou cistu na vaječníku-chci se jen zeptat z čeho se cista vytvoří a má to nějaké negativní následky-bude se to znovu opakovat?jsem z toho trochu vyplašená ,ještě nikdy jsem nic takového neměla Zobrazit více
Dobrý den, cysty jsou dutinky rozdílné velikosti vyplněné tekutinou a umístěné pod povrchovou blánou... Celá odpověď
Zvýšená teplota již 4 týden
Dobrý den, píši Vám o svém problému a prosím o radu. Již čtvrtý týden mám zvýšenou teplotu 37,2 a necítím se nejlépe. Doktorka mi druhý týden předepsala širokospektrální antibiotika, ale ty nezabraly. Posléze mne poslala na laboratoř krve a moči. Testy prokázaly pouze zvýšenou sedimentaci - 40 a erytrocyty... Zobrazit více
Doporučovala bych zopakovat výtěry - krk, nos, kultivaci moči, CRP a hormony štítné žlázy. Celá odpověď
Rty
Dobrý den, už delší dobu pozoruji na obouch rtech, droboučkou bílou krupičku slitou do jedné linky, od jednoho koutku ůst k druhému. Je to pod kůží, tak-že se to neloupe, nesvědí. Jen to nevypadá hezky a nevím co to mám a proč. Předem děkuji za odpovědˇ. Zobrazit více
Dobrý den, může se jednat o zhrubělý přechod mezi sliznicí rtů a pokožkou rtů nebo v podkoží uložený... Celá odpověď
Žloutenka
dobrý den,synovi je 2,5roku,mám strach ze žloutenky,dost často si dává ruce do úst.Včera dostal rýmu a má trošku teplotu.Na internetu jsem četla,že u malých dětí se to nemusí vůbec poznat.To znamená,že ani nemusím vědět že tu žloutenku má?Jak teď mám vědět,jestli to je nachlazení,nebo začínající žloutenka?... Zobrazit více
Dobrý den, žloutenka se skutečně nemusí projevit a může proběhnout i nepozorovaně (občas a neváže se... Celá odpověď
Puchyrky na predkozce
Dobry den jsem 20ti lety student zdravotni skoly a mam problem a je mi to trapny.na konci predkozky(horni cast) se mi po celem obvodu udelali male puchyrky,nebo jizvicky nevim jak to popsat.Jsem myslel zda nemam pasovy opar, nebo MOP 6(kvasinky a plisne..ma pritelkyne mela vytoky..udelali ji ster z pochvy... Zobrazit více
Dobrý den, může se jednat o virovou infekci - kondylomata, nebo o projev kandidozy apod. O AIDS se s... Celá odpověď
Nehtová plíseň
Už podruhé jste mi odpověděli na úplně jiný dotaz. Já se ptámna nehtovou plíseˇna palci u nohy, kterou mám třiroky a dva roky mě lékař léčí kapkami a mastičkou bezúspěchu.Nemám něco užívat ústy?Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, spíše než celkovou léčbu bych doporučovala změnu lokální terapie. Celá odpověď