Vyhledávání
Časté krvacení z nosu
Dobry den,mam 5-letou dceru a často jí teče krev z nosu,dnes třeba už 5xkrat,nevím si už rady.Byly jsme na ORL tam jí vypalily kyselinou žilky v nose,nasadily ascorutin,nosní kapky s pambou,tyden byl dobry a ted to zase začalo znovu,byly jsme i na krevních testech ty dopadly pry vzorově.Už opravdu nevím... Zobrazit více
Dobrý den, to je opravdu velmi zapeklitá situace. Všechno běžné ošetření již holčička absolvovala a... Celá odpověď
Necekana menses
Dobry den,prosim vas,z duvodu pobytu u more jsem vynechala sedmi denni pauzu a pokracovala v uzivani antikoncepce,aby se nedostavila menstruace. ona se vsak dostavila jako obvykle. je to v poradku? je nutne navstivit gynekologii? dekuju Zobrazit více
Někdy se to stává, že se při takovémto posunu stejně objeví krvácení či špinění, je to dané hormonální... Celá odpověď
Bolesti v pravém podbřišku
dobrý den, mám asi 4 roky bolesti v pravém podbřišku. lékaři nic nenašli. Byla jsem na mnoha vyšetření (gynekologie, obběr krve, moči, stolice, ultrazvuk,laparoskopie,při které mi odebrali preventivně slepé střevo), nálezy byly vždy negativní. Čeká mě vyšetření tlustého střeva, ale myslím si, že nebude... Zobrazit více
Dobrý den,bohužel nepíšete zda jste prodělala nějakou operaci, zda jste již byla či nebyla těhotná, zda... Celá odpověď
Bodnutí hmyzem
Večer u ohně mě něco bodlo do dlaně, nevím co to bylo, ani jsem konkrétně nezaznamenala, že mě něco píchlo, vybavuju si jen, že mě na ruce začalo něco svědět.Druhý den jsem viděla, že mám místo červené, další den se vytvořila silně červená skvrna o průměru asi půl centimetru s bílou tečkou uprostřed,... Zobrazit více
Dobrý den, velice pravděpodobně se jedná o zánět, doporučovala bych navštívit neprodleně chirurgii, do... Celá odpověď
Nadměrné ochlupení
Dobrý den, můžete m, prosím, poradit, jak se můžu zbavit nadměrného ochlupení?Je možná hormonální léčba? Jedná se mi hlavně o oblast třísel a zadní stranu stehen.Holení a depilační krémy je řešení jen dočasné, a navíc potom chloupky rostou rychleji a ve větším rozsahu.Laserové odstranění mi připadá finančně... Zobrazit více
Dobrý den, v některých případech je možné použít také hormonální léčbu, doporučuji obrátit se buď na... Celá odpověď
Neutrofilní segment a možná leukemie??
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda má dcera(17let)s vrozenou roštěpovou vadou při předoperačním vyšetření měla hodnotu neutrofilního segmentu 0,30 což je varovně pod nízkou hranicí.Poslední dobou se ji zvětšují uzliny na krku a je dost unavená.Zda by se mohlo jednat o onemocnění nějakým druhem leukémie.Jelikož... Zobrazit více
Dobrý den, pokud se objevila čistě neutropenie a zvětšují se uzliny, tak je pravděpodobnější nachlazení... Celá odpověď
Srůsty po slepém střevě
Dobrý den, mám již 10 den po laparoskopii, kdy my byly odstraněny srůsty po slepém střevě a malé ložiska endometriozy. Mám takový zváštní pocit v břiše, kdy my jde chvílami taková tupá bolest do pánevní kosti až do kříže. První den po operaci se my udělalo nevolno a prudkým pohybem sem se zaklonila vzad,... Zobrazit více
Dobrý den, bolesti a tah po poeraci můžete cítit týdny i měsíce po operaci. Pokud nemáte žádné další... Celá odpověď
Porucha menstruačního cyklu
dobry vecer, chtela jsem se zeptat v cervenci jsem nedostala menstruaci a v srpnu ano, myslela jsem ze jsem tehotna dnes jsem si delala test ktery potvrdil ze nejsem z jakyho duvodu jsem to nemela dekuji Zobrazit více
Dobrý den, k vynechání menstruace může dojít z různých důvodů - menstuace je děj spouštěný hormonálně... Celá odpověď
Neuralgie
Dobrý den opět,velice děkuji za Vaši odpověd.Toto je dotaz na který jsem se Vás ptala a měla bych k němu ještě pár otázek.**Dobrý den,ráda bych Vás požádala o Vaši radu.Jedná se o moji švagrovou která je už skoro 2 měsíce nemocná a nemohou jí zjístit co sní je.Příznaky má velice bolestivé.Celé tělo ji... Zobrazit více
Dobrý den, doporučovala bych vašetření onkomarkerů a případně PET scan, zda periferní nervstvo není postiženo... Celá odpověď
Slabost, úzkost, únava
Dobrý den, již dlouho trpím jakousi úzkostí na srdci, slabostmi a silnou únavou, vyšším tepem okolo 100, mírným nechutenstvím a neustálou teplotou kolem 37.5-38. Zatím mi lékaři tvrdí, že to mám vše od nervů a beru 3X denně Rivotril. Zdá se mi, že nezabírá na tu protivnou úzkost. Pak také beru Letrox... Zobrazit více
Dobrý den, máte již aktuální výsledky z endokrinologie- za úzkostí by mohla být i zhoršená hypofunkce... Celá odpověď