Vyhledávání
Spavost (velká) po operaci - 2,5 roku dítě
Dobrý den, dcera (2,5 roku) si 8.4. (tj. před 9 dny) při pádu zlomila pažní kost nad loktem, byla operována (kost drátkována), nyní sádra na 5 týdnů. Je nezvykle moc ospalá (dříve spala odpoledne po 14 hod. na dvě hodiny, nyní chce jít spát v poledne i na 4 hodiny, večer chodila spát před 22 hod.,... Zobrazit více
Spavost po operaci může být normální, s počtem rentgenových vyšetření to jistě nesouvisí. Pokud by stav... Celá odpověď
Chlamydie
Vazeny pane doktore, doktorko, byla jsem lecena na chlamydie a nebot jsem mela stale vytok i po 10 dnech doleceni, byla jsem opet na testech krve, moci a steru z cipku. Vse vyslo negativni, ale vytok mam stale podobny jako pri chlamydii (uz jsou to 4 tydny od dobrani ATB). Pohlavni styk jsem s partnerem... Zobrazit více
Chlamydie se při běžném gynekologickém vyšetření nemusí prokázat. Pokud máte pochybnosti, doporučuji... Celá odpověď
Černe tečky ve stolici 11měsíční holčičky
Dobrý den, je to dnes druhý den, kdy měla malá ve stolici maličkaté černé tečky menší než mák, stolice je kašovitá hnědozelená, má ji jednou za den, pravidelně. Do 10. měsíce byla plně kojená, nyní je na Sunaru a kupovaných příkrmech (mé vlastní vařené stále odmítá), také dostává denně čerstvé ovoce,... Zobrazit více
Dobrý den, takovéto tečky se mohou normálně vyskytnout a obvykle neznamenají žádné onemocnění, zejména... Celá odpověď
Časté angíny
Dobrý den, mám 8-letou dceru, která během posledních 6 měsíců byla 5x nemocná, z toho 2x angína, 1x streptokok, a pak 2x rýma a kašel. Byla jí 3x posobě podávána antibiotika. dokonce brala Luivac. Neustále ji bolí v krku a nemůžeme se zbavit rýmy, která je žlutozelená, naposled na ni podány antibiotické... Zobrazit více
Dobrý den, stav může být skutečně podněcován zvětšenou nosní mandlí, která může bránit dostatečnému proudění... Celá odpověď
Kopřiva a pampeliška v těhotenství
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda v těhotenství nevadí užívání kopřivového čaje a žvýkání pampeliškových stonků. Jsem v 7 měs.těh. Děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, tento dotaz by byl spíše pro nějakého bylinkáře, nepatří přímo do klasické medicíny a v této... Celá odpověď
Jizva po očkování proti TBC
obrý den, je mi 16 let a v 5. třídě jsem byla očkována proti TBC. Zůstala mi ale velmi ošklivá jizva, spíše zarudlá boulička. Chci se zeptat jestli by se dala nějakým způsobem vyříznout nebo odstranit. Kdyby to nešlo tak bych se ještě ráda zeptala, jestli by nevadilo kdybych si nechala dát KOLEM jizvy... Zobrazit více
Dobrý den, řešit zamaskování útvarku tetováním se mi zdá nemoudré, tetování je veliké riziko pro tělo... Celá odpověď
Neurologie - spondolýza oblouku L5, dg. M511, M549
Dobrý den, prosím o informaci k odborné lékařské terminologii. Byla jsem od 23.2. do 4.3 a 15.3. do 25.3. hospitalizována na neurologii v Klatovech, 2x denně infuze, které vůbec nezabíraly. RTG, CT, MR mám za sebou, a každý lékař tvrdí něco jiného, což mne docela dost znepokojuje. V propouštěcích zprávách... Zobrazit více
Spondylolýza je charakterizovaná jako jednostranné nebo oboustranné / u vás oboustranné/ přerušení zúžené... Celá odpověď
Rakovina tlustého streva a konecniku
Dobrý den, chtela jsem se zeptat na svého manzela (39let), který je ohrozen rakovinou tl. streva, protoze ji maji v rodine (tatínek,strýc). Chtela jsem se zeptat jaká vysetreni by mel podstoupit(jestli kolonoskopii a krevni testy), a jak casto(jestli staci jednou za rok), aby na to lékari mohli prijit... Zobrazit více
Nejlepší by bylo obrátit se přímo na gastroenterologickou ambulanci ( možná ale bude třeba doporučení... Celá odpověď
Únava, nechuť k jakékoliv činnosti
Dobrý den, zhruba 1 za 2 měsíce se u mě dostaví silná únava a bolesti kloubů a hlavy a nechuť cokoli dělat.Trvá to od 3-5 dnů a pak mam zas na čas pokoj. Dříve jsem trpěl na angíny ale ty už skoro 2 roky nemám za to se mi dostavil tento stav. Je možné určit nějakou diagnozu a jakým způsobem? Díky Zobrazit více
Tyto stavy mohou být způsobeny chronickými infekcemi ( mononukleosa, cytomegalovirus, HIV, TBC a řada... Celá odpověď
Bolesti v podbrušku
Dobry den, dlhsiu dobu ma trapia bolesti v podbrusku. Zacalo sa to ako obcasna bolest na lavej strane, postupne boli bolesti vacsie, pridala sa aj bolest krizov. Menstruaciu mam pravidelnu, nemam vytok, len pri moceni pocitujem obcas slabe palenie. Momentalne bolesti pocitujem na oboch stranach. Absolvovala... Zobrazit více
Pokud jsou jediným nálezem ty zvětšené uzliny, doporučovala bych ještě cílené vyšetření na pohlavní choroby,... Celá odpověď