brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Bolest ramene
Dobrý den, již asi dva měsíce mě boli pravé rameno a bolest postupuje do svalu až k lokti.Navšívila jsem ortopeda,na rentgenu nic neshledal.Poslal mě na rehabilitaci.Ani po 6-ti elektroproudech se to nezlepšilo. Používám na noc mast Apisarthron,kterou mi před rokem napsala praktický lékař. Většinou... Zobrazit více
Dobrý den, bolest v rameni může být zpsobena i problémy s páteří. Pokud nebyla vyšetřena, je to vhodné... Celá odpověď
Neklidné spaní
DOBRÝ DEN,MÁM DOTAZ OHLEDNĚ MÉ 4 MĚSÍČNÍ DCERY.MÁ DCERA UŽ VÍC JAK 14 DNÍ VŽDY KAŽDÝ VEČER VELMI PLÁČE.NEPOMŮZE NIC.PŘES DEN JE VPOHODĚ,ALE PŘIJDE NOC A JE ZLE.KDYŽ UŽ USNE TAK SPÍ VELICE NEKLIDNĚ.TOHLE SE DĚJE JEN V NOCI .LÉKAŘKA ŘÍKALA,ŽE JE TO NORMÁLNÍ ,ALE MĚ SE TO NORMÁLNÍ NEZDÁ.KRMÍM JI SUNAREM... Zobrazit více
Dobrý den, takto malé děti by rozhodně neměly spát na světle. Tma je totiž důležité pro tvorbu různých... Celá odpověď
Léky na spaní a Kozlíkové kapky
Mám dg. konstituční neurastenie. 12let 1 tb Rivotril 0,5 na noc - jinak neusnu a někdy po probuzení brzy v noci i1/2 Stilnoxu. V současné době někdy úzkostnější nebo lítostivější. Je možné současné užívání Kozlíkových kapek a v jakém dávkování, nebo byste mi mohla poradit i něco jiného? Mohla by pomoci... Zobrazit více
Dobrý den, pokud máte zhoršené nebo nové obtíže, v první řadě o tom informujte svého ošetřujícího lékaře,... Celá odpověď
Spánková apnoe
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat už delší dobu pozoruji u přítele, že v noci mívá zástavu dechu cca na 10sekund opakovaně třeba i 10x za noc po probuzení se rychle rozdýchává.Přes den bývá i dost unavený.Četla jsem,že by se mohlo jednat o spánkovou apnoe.K doktorovi ho s tím,ale jen tak nedostanu zajímalo... Zobrazit více
Podle Vašeho líčení nejspíše jde o syndrom spánkové apnoe, který v těžších případech léčbu vyžaduje,... Celá odpověď
Červený flek na noze po štípnutí komárem.
Dobrý den, asi před měsícem mě štípl v noci přes noc do shetna nohy komár. (ráno mě zbudil bručením a poté jsem ho zabil). Poté mě štípanec svěděl a měl jsem ho ihned částečně nateklý a červený okolo. Poté červený flek zmizel, ale v místě štípnutí mě štípanec občas svěděl. Nyní asi po 4ch týdnech mi... Zobrazit více
Dobrý den, s největší pravděpodobností ano. Doporučuji navštívit svého praktického lékaře k posouzení... Celá odpověď
Prasklá cysta na vaječníku
Dobrý den,paní doktorko. V sobotu 31.12.mi začaly bolesti v podbřišku a v bederní oblasti.Přičítala jsem to proběhlé menstruaci, přestože trvala jen 2 dny.V úterý již byly bolesti nesnesitelné,skončila jsem na pohotovosti s diagnozou prasklá cysta na levém ovariu,zjištěna volná tekutina za vaječníkem.Nechali... Zobrazit více
dobrý den, Klion je spíše na normalizaci poševní mikroflory.prasklá cysta bolet může, dokud se nevtřebá... Celá odpověď
Noční pomočování
Dobrý den. Mám čtyřletého syna, který se poslední dobou (cca 2 měsíce nazpět) začal v noci pomočovat. Mezitím si ale dojde i sám na nočník. Teď prodělává neštovice a za noc se pomočí dvakrát i třikrát. Přitom pije normálně. Pomočuje se i přes den, když usne. Čím by to mohlo být? Máme normální rodinu,... Zobrazit více
Dobrý den, předpokládám, že synek již měl tzv. suchý interval - že byl již několik měsíců zcela bez plen.... Celá odpověď
Časté močení
Dobrý den, chci se zeptat na problém častého močení...Za den lítám každou chvíli na záchod stačí, když vypiju třeba sklenku vody a za 10min se mi chce na malou...A nejde jen o nucení na malou ale opravdu pokaždé celkem dlouho vykonávám potřebu. A v noci to samé snažím se před spaním alespoň hodinu nepít,... Zobrazit více
Dobrý den. Myslím, že byste se měla poradit se svým praktickým lékařem- zná příčinu Vašich návštěv na... Celá odpověď
Průjem a krev ve stolici
Dobrý den, asi před 5 dny jsem proseděla celou noc na záchodě se silným průjmem, provázelo to i s horečkou a bolesti kostí. Horečku už nemám, ale průjem mám pořád dost bolestivý. Hodně piju a jim suché rohlíky a piškoty. Dnes jsem v noci zpozorovala ve stolici takovou slizkou krev, je to normální? Jinak... Zobrazit více
Dobrý den- krev ve stolici není zcela "normální" nález- v rámci překrvení střevní sliznice při průjmovém... Celá odpověď
Bolest kotníku
Dobrý den, už 2 den mě bolí pod kotníkem , a to vždy v noci přes den je to zcela v pořádku.. navíc mám dolní končetiny ledové, ale to taky spíše přes noc.. mám vyšší hladinu trombocitů tak se bojím aby nešlo o trombozu.. dále mě trápí bolest na hrudi takový tlak , ale to pouze když se prohnu.. 2x jsem... Zobrazit více
Dobrý den, bolest kotníku může mít původ v přetížených vazech či svalech. V případě trombozy by byla... Celá odpověď