brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Vasoneurosa a ploché nohy ??
Dobrý den, již od mala mám problém s křečmi v obou nohách. Projevuje se to pouze u plosky nohy a to tak, že se mi prsty přetáčejí dolů a strašně to bolí. Již jsem na to zkoušela brát hořčík a byla jsem i u paktického lékaře a ten mi kromě hořčíku a pohybu nic jiného nedoporučil. Křeče mě trápí pořád.... Zobrazit více
zdravím vás, samozřejmě určitě dá, jednak bych si tipnul na problém s plochou nohou, takže určitě bych... Celá odpověď
Plíseň
Dobrý den, před nedávnem (už je to delší doba) se mi v obou tříslech udělala něco jako vyrážka (jizva) - viz příloha, která je červená. Někdy není skoro ani vidět a zešedne a při suché pokožce dělá až takový šedivý povlak. Můžete mi prosím říct o co se jadná nebo mám zajít ke kožnímu případně někam... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Dle vašeho přiloženého snímku nevidím žádnou vážnou patologii. Třísla je místo, které se... Celá odpověď
Flek o velikosti dlaně
Dobry den, babicka odmita jit k doktorovi, tento flek o velikosti dlane ma na obou nohach, nekdy cerveny, nekdy fialovy, stale svedivy, zadny masticky a spreje nepomahaj, jenom trochu pudrova mast, ma to uz asi rok a fleky se stale zvetsuji a obcas zevnitr boli. Nevite o co by se mohlo jednat? Dekuji Zobrazit více
Dobrý den, vypadá to jako zánět kůže a podkoží, flegmóna, či povrchový zánět žil dolních končetin, flebitidu,... Celá odpověď
Je pravidlo, ze když dostanu zánět do jednoho ucha,musí byt i v tom druhem?
Dobrý den dnes jsme byli na pichnuti ucha ve kterém jsem mela už 4dny rozjetý zánět středního ucha něco už se ukazuje i v druhem ale zatím neboli nic kapu kapky současné do obou chci se jen zeptat je pravidlo ze když dostanu zánět do jednoho musí byt i v tom druhem nebo když se to druhé podchytilo je... Zobrazit více
Dobrý den, vzhledem k tomu, že ve většině případů navazuje zánět středouší na rýmu, může být postižení... Celá odpověď
Zarudnutí třísel
Dobrý den, Mám takový problém, v oblasti mezi varlatem a tříslem se objevilo relativně malé zarudnutí. Charakteristiku to má jakoby puchýř, ale není to tak. Nevím z čeho by to mohlo být ani nevím oč se jedná. Občas to trochu svědí. Celá oblast zarudnutí je "pokryta" tekutinou. Je to na obou stranách.... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Pane Michale, je nutné vyšetření dermatovenerologem, dle Vašeho popisu bohužel nelze určit diagnózu.... Celá odpověď
Močové kameny
Dobrý den dnes mi zjistili kamínek v obou ledvinách v jedné13mm a druhé 9mm .Beru antibiotika Amoksiklav Algifen kapičky.V pondělí kontrola.Chtěla jsem se zeptat jestli i tak velké kameny jen tak odejdou z těla.Nebo budu muset podstoupit zákrok.Děkuji za odpověd hezký den Zobrazit více
Dobrý den, dotaz bude spíše nutno směřovat na ošetřujícího urologa - v tuto chvíli máte zánět (předpokládám,... Celá odpověď
MUDr. Milan Hrubý
Vážená paní Aleno, možnost spontánního odchodu močového kamene z ledviny závisí na jeho velikosti, tvaru,... Celá odpověď
Zarůstání nehtů u měsíční dcery
Dobrý den, mám měsíční dceru, nehty jí zatím nestříhám. Na obou palcích u nohy nehty ještě nedorostly okrajů a mám pocit, jako by jí "zarůstaly" pod kůži - oba palečky jsou červené a horní kraj nehtíku (spíše kůže v okolí) je zahnisaný. Na jiných prstech tyto problémy nejsou. Co bych měla dělat? Děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, pokud je nehtové lůžko skutečně zanícené jak popisujete, je na místě problém adekvátně léčit.... Celá odpověď
Nevím jestli jsem ve zprá...
Nevím jestli jsem ve zprávné kolonce problém, ale poslední dobou cca 2 týdny mám hořko v ústech, především ráno, ale přetrvává to i během celého dne. Nemá na to vliv čištění zubů, jídlo ani pití, ničím se mi to nepodařilo potlačit. Pálení žáhy ani jiné problémy se zažíváním nepocituji. Jen někdy mně... Zobrazit více
Dobrý den, nemáte nově nasazené nějaké léky nebo neužívala jste v poslední době nějaké léky? Hořko v... Celá odpověď
Oční vada, holčička 12 měsíců
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám holčičku 12 měsícu byla u ní diagnostikována oční vada dalokozrakost na obou očích 8 dioprtrií. Brýle jsme zatím dostaly se 6 dioptriemi . Muže se tato vada ještě zhoršit?Jaká je naděje na zmenšení dioptrií?Děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, vada se bohužel horšit může, ale v tomto věku se oko ještě vyvíjí, takže je možné i snížení... Celá odpověď
Krční páteř - přeskakování podél ní
Dobrý den, asi měsíc mě bolí krční páteř, asi poslední týden pozoruji, že když si prohmatám krční páteř, po obou stranách krční páteře mi při přejíždění prstů jakoby něco přeskakovalo. Nebolí to, je to jako nějaký sval nebo chrupavka. Chodila jsem s krkem na rehabilitaci a na masáž krku, ale to mi to... Zobrazit více
Dobrý den, nejspíše se jedná o zatvrdlé svaly nebo jejich úpony. Pomocí masáže a/nebo jemné manipulace... Celá odpověď