Vyhledávání
Můžu být těhotná?
Dobrý den, užívám antikoncepční přípravek Regulon. Ve středu jsem si zapoměla vzít tabletku v obvyklou dobu, užila jsem ji až o 14 hodin později. Byla to tabletka číslo 20. Na internetu jsem se v příbalovém letáku dočetla, že pokud žena zapomene užít tabletku ve třetím týdnu užívání, je potřeba začít... Zobrazit více
Dobrý den, RougeRose! Samozřejmě je možné, že Váš menstruační cyklus je "rozhozený" : jak stresem, tak... Celá odpověď
Jizva po očkování
Dobrý den, prosím lze odstranit velice nepěkná jizva po očkování na tuberkulozu.Moje 14tileá vnučka má tento problém.Na kožním v Liberci ji bylo řečeno, že jizva po očkování nelze odstranit, ale má ji dva cm dlouhou, jeden širokou a cca pět mm vystouplou, červeně zbarvenou a často bolestivou.Také psychické... Zobrazit více
Nákaza hepatitidou C
Dobrý den,možná banální dotaz,ale přece - sdílel jsem cigaretu s člověkěm,který posléze přiznal,že měl žloutenku C. Měl jsem jisté podezření,proto jsem se snažil o co nejmenší kontakt se slinami,nicméně - jak velké je riziko nákazy v tomto případě? Zobrazit více
Dobrý den, Vojtěchu! Myslím, že v tomto případě je riziko velmi nízké. Typicky se HCV přenáší krví,... Celá odpověď
Vynechání menstruace
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,poslední menstruaci jsem měla 30.ledna 2009 a 8.unora jsem šla na roční prohlídku ke svému gynekologovi vše bylo v pořádku,jako antikoncepci mám nitroděložní tělísko.Ale od toho ledna jsem ještě nedostala menstruaci¨,dělala jsem si těhotenský test a byl negativní.Muže... Zobrazit více
Dobrý den, Romano! Mimoděložní těhotenství produkuje HCG stejně jako zdravé, těhot.test by je tedy měl... Celá odpověď
Neplodnost
Dobry den chtela bych se zepta snazime se s manzelem o dite uz 7mesicu a nic uz jedno dite mam a tet to nejde ja jsem zdrava a deti muzu mit rikal my to doktor.ale nam to porad nejde cim to muze byt dekuji moc Zobrazit více
Dobrý den, antonie! Pokud se snažít e o dítě a nejde Vám to, měli byste postupovat podle takové "kuchařky",... Celá odpověď
Bolest ramene
Dobrý den, Mám problémy s ramenními klouby, bolí na omak a jsou období,kdy ruce nezvednu výš než do jedné třetiny trupu, pak už zatínám zuby zejména pri rotacích.V noci mě to budí, nevím, kam ruce položit a vždy je má i zdřevěnělé.Sednu si a vše se znormalizuje.Někdy mám pocit, že mám ruku slabší než... Zobrazit více
Dobrý den, Jano! Silně doporučuji nové vyšetření lékařem, může se jednat o autoimunitní nebo degenerativní... Celá odpověď
Paleni v ustech, zvysene jaterni testy
Asi pul roku mam zvysene jaterni testy, posledni hodnoty z unora jsou ALT 1.77. AST 0.94. GMT 1.03. Tri mesice pocituji nejdriv obcasne, ted neustale paleni na jazyku, rtech a podnebi ust, jako po poziti palive papriky. V oblasti zaludku pocituji bolest, mam zvysene nadymani, plynatost. Prodelane zakroky:... Zobrazit více
Dobrý den, Eriiko! Bohužel Vám an dálku takto snadno neporadím. Napadá mne, zdali by vysvětlením pro... Celá odpověď
Narůžovělý výtok
Dobrý den, v posledních dnech mě občas zničehonic píchalo v podbřišku, ale za chvilku tato bolest přešla. Bolest se objevila během týdně asi 3x, vždy ob den. Pak už vůbec. O pár dní později jsem se ráno vzbudila a v pyžamových kalhotech jsem objevila narůžovělý výtok. Nebyl to klasický výtok, ale... Zobrazit více
Dobrý den, Dášo! Máte-li výtok, ukažte se svému gynekologovi. Ani inkontinence moči není zcela vyloučena,... Celá odpověď
Užívání léku
Dobrý den.Chci se vás zeptat na jeden problém.Moje matka má 76 let a léči se po MCP.kromě jiných léků užívá i TIAPRIDAL.Zdá se mi že po těchto lécích je malátná a jakoby omámená.Užívá ho půl ráno a jeden večer.Je možné že tyto víše popsané stavy jsou z těchto léků a jestli je nutné léky užívat nebo je... Zobrazit více
Dobrý den,Lubomíre! Tiapridal je lék tlumící, jehož hlavním zamýšleným účinkem je právě sedace, tedy... Celá odpověď
Špatné braní prášků
Dobrý den, potřebuji radu. Beru hormonální antikoncepci - prášky. Beru je každý den podle návodu, přesně ve stejnou dobu, všecko jak má být. V sobotu(včera) jsem si vzala ráno normálně prášek. Dneska ráno(neděle) jsem si taky ráno brala prášek, ale nějak jsem přehlídla označené dny a najednou jsem si... Zobrazit více
Dobrý den Báro! Nevynechávejte žádný den, berte každý den jeden prášek. Jestliže jste si omylem vzala... Celá odpověď