brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Lek na spani
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně užíváni léku tritticca na spaní..užívám teprve 4den na noc 1/3 ze 150mg..usnu relativně dobře, ale v noci se tak 2x vzbudim a ráno jsem po něm stále ospala,taková otupela,neodpocinuta.Je to dočasné,než si tělo zvykne?jeste prosim radu jestli lék brát ve stejnou večerní... Zobrazit více
Dobrý den, jedná se o antidepresivum s "lepším" efektem na usnutí, s mírně sedativním vlivem. Spánek... Celá odpověď
Zhmoždění stehna
Dobrý den. Před 10 dny jsem upadl levým stehnem na kámen. Přes den bolest/ paleni se da vydržet, pohyblivost relativně bez problémů. Pálení od místa úderu až ke kolenu při rozhýbání a pak dobrý. Přes den používam pouze gel s vytažkem Arniky. V noci se budím bolestí a pálením ve stehnu a koleni( spanek... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Pravděpodobně máte po pádu zhmoždění stehna. Bylo by vhodné navštívit chirurgii a zjistit,... Celá odpověď
Poruchy spánku
Dobrý den, již několik let špatně spím, situaci jsem v posledních dvou letech začala řešit léky na spaní - Zolpidem (beru si na noc 1/2 tablety). Nechci však být na lécích trvale. Zpočátku bylo vše v pořádku, spánek se výrazně zlepšil. Ovšem v poslední době se i přesto, že si lék vezmu, v noci budím... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Nepíšete, kolik je vám let. Pokud jste ještě mladá, pracující, studující, před důchodem. Tak nejlepší... Celá odpověď
Kousnutí do jazyka
dobry den.chtel bych se zeptat obcas se v noci kousnu do jazyka...pokazde je kousnuti na jinych mistech.nekdy na spicce jazyka nekdy v zadu..je to ruzny..rano se probudim.a nic mi jinak neni.zadne dalsi priznaky nemam..jsem nekdy dost pod stresem...cim to muze byt?epilepsie to byt doufam nemuze?budim... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den pane Tomáši, nemyslím si,že by se mělo jednat o epileptické záchvaty, samozřejmě to ale bez... Celá odpověď
Akcelerace hypertenze
Zdravím. Pobiram léky Prestarium a Concor5 . Uz delši dobu.Poslední 2mes. měla jsem stabilní tlak 110/70 Dnes v noci mě vyletěl tlak na 180/115 Vzala jsem Captopril 12,5m. Po půl hodině tlak šel dolů na 125/85 Ale pak po chvíle zase šel na horu 175/110 a tak to skákalo celou noc. Co mám dělat v takovém... Zobrazit více
MUDr. Alžběta Vogelová
Dobrý den, že Vám takto náhle i přes léčbu vyletěl tlak není v pořádku. Doporučuji Vám kontrolu dnes... Celá odpověď
Úzkost a druhotná nespavost
Dpbr den, Od uterni noci me trapi nespavost bud nespim Vubec a nebo usnu a pak se zas vzbudim a nespim a nebo je to tak lehlej spanek skoro jalo bych mel jen zavrene oci.. Zrorvna tenhle tyden prespavam poprve u pritelkyne (na delsi dobu, normalne jsem u ni pouze na vikend).. Nejhorsi je ze necitim... Zobrazit více
Dobrý den, pane Maxi. Opakovaně se ptáte na nespavost a proto usuzuji, že největším problémem u vás je... Celá odpověď
Studené nohy, bolest, brnění, píchání u páteře
Je mi 68 let, uvdený problém začal před cca 5 lety, nyní je to intenzivnější. Vnímám to od kotníků po prsty. Ráno je to podstatně lepší než večer, kdy mě chodidla a prsty bolí a brní. Někdy mi v prstech bolestivě píchá. Občas mi takto píchne u páteře z levé strany nad bederní kostí. Mám trochu problémy... Zobrazit více
Dobrý den, doporučovala bych Vám vyhledat odborníka z řad kardiologů či cévních chirurgů, pravděpodobně... Celá odpověď
Potíže s dechem, návaly horka, brnění končetin
Ráda bych se zeptala na váš názor. Provází mě tyto problémy. Někdy mívám stav, kdy se mi hůře dýchá, začnu červenat a pociťovat návaly horka hlavně v obličeji, poté zrnění buď dolních končetin nebo celkově i v obličeji atd. Je mi teprve 20 a mám potvrzenou latentní tetanii. S těmito stavy mě doprovází... Zobrazit více
Dobrý den, toto jsou klasické příznaky úzkostných poruch a nebo panické ataky a je ale celkem jedno,... Celá odpověď
Sudeckův algodystrofický syndrom
Dobrý den, prosím Vás o radu. Maminka si na vánoce 2016 zlomila zápěstí práce ruky. Pí návštěvě několika lékařů a neustálého zdůrazňovani, že ruka šíleně bolí a nateka, ji někdy v únoru přišli na sudeckuv syndrom. Do teď bohužel nijake výrazné změny stavu ruky nepřišli. Léky bere dle lékaře, dochází... Zobrazit více
Dobrý den, Sudeckův algodystrofický syndrom nacházíme u pacientů v období hojení zlomenin, kdy se objevuje... Celá odpověď
Bolest v rameni
Dobrý den, jsem 3 týdny po očkování proto chřipce a 3 dny mě bolela ruka, následně to ale odeznělo a nyní po 3 týdnech mě bolí ruka resp. rameno stejně jako po očkování, trvá to už 4 dny a nechce to ustoupit. Rameno bolí při pohybu zvednutí ruky, bolí mě i oblékání, když musím zvednout ruku. Nevíte,... Zobrazit více
Dobrý den, bez vyšetření to vědět nemohu /chybí mi křištálová koule/, dostavte se na vyšetření k obvodními... Celá odpověď