#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání

Lek na spani

Psychiatrie Martina 25.4.2016

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně užíváni léku tritticca na spaní..užívám teprve 4den na noc 1/3 ze 150mg..usnu relativně dobře, ale v noci se tak 2x vzbudim a ráno jsem po něm stále ospala,taková otupela,neodpocinuta.Je to dočasné,než si tělo zvykne?jeste prosim radu jestli lék brát ve stejnou večerní... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, jedná se o antidepresivum s "lepším" efektem na usnutí, s mírně sedativním vlivem. Spánek... Celá odpověď

Zhmoždění stehna

Chirurgie Ivo 19.7.2017

Dobrý den. Před 10 dny jsem upadl levým stehnem na kámen. Přes den bolest/ paleni se da vydržet, pohyblivost relativně bez problémů. Pálení od místa úderu až ke kolenu při rozhýbání a pak dobrý. Přes den používam pouze gel s vytažkem Arniky. V noci se budím bolestí a pálením ve stehnu a koleni( spanek... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Zdeňka Janoušková

Dobrý den. Pravděpodobně máte po pádu zhmoždění stehna. Bylo by vhodné navštívit chirurgii a zjistit,... Celá odpověď

Poruchy spánku

Praktické lékařství Iva 3.2.2016

Dobrý den, již několik let špatně spím, situaci jsem v posledních dvou letech začala řešit léky na spaní - Zolpidem (beru si na noc 1/2 tablety). Nechci však být na lécích trvale. Zpočátku bylo vše v pořádku, spánek se výrazně zlepšil. Ovšem v poslední době se i přesto, že si lék vezmu, v noci budím... Zobrazit více

Odpovídá lékař:

MUDr. Zdeňka Janoušková

Nepíšete, kolik je vám let. Pokud jste ještě mladá, pracující, studující, před důchodem. Tak nejlepší... Celá odpověď

Kousnutí do jazyka

Mozek a nervy Tomas 24.10.2020

dobry den.chtel bych se zeptat obcas se v noci kousnu do jazyka...pokazde je kousnuti na jinych mistech.nekdy na spicce jazyka nekdy v zadu..je to ruzny..rano se probudim.a nic mi jinak neni.zadne dalsi priznaky nemam..jsem nekdy dost pod stresem...cim to muze byt?epilepsie to byt doufam nemuze?budim... Zobrazit více

Foto - obrová - daniela.jpg
Odpovídá lékař:

MUDr. Daniela Králová

Dobrý den pane Tomáši, nemyslím si,že by se mělo jednat o epileptické záchvaty, samozřejmě to ale bez... Celá odpověď

Akcelerace hypertenze

Srdce a cévy Olga 28.1.2021

Zdravím. Pobiram léky Prestarium a Concor5 . Uz delši dobu.Poslední 2mes. měla jsem stabilní tlak 110/70 Dnes v noci mě vyletěl tlak na 180/115 Vzala jsem Captopril 12,5m. Po půl hodině tlak šel dolů na 125/85 Ale pak po chvíle zase šel na horu 175/110 a tak to skákalo celou noc. Co mám dělat v takovém... Zobrazit více

20200114_111133.jpg
Odpovídá lékař:

MUDr. Alžběta Vogelová

Dobrý den, že Vám takto náhle i přes léčbu vyletěl tlak není v pořádku. Doporučuji Vám kontrolu dnes... Celá odpověď

Úzkost a druhotná nespavost

Vnitřní lékařství Max 3.1.2021

Dpbr den, Od uterni noci me trapi nespavost bud nespim Vubec a nebo usnu a pak se zas vzbudim a nespim a nebo je to tak lehlej spanek skoro jalo bych mel jen zavrene oci.. Zrorvna tenhle tyden prespavam poprve u pritelkyne (na delsi dobu, normalne jsem u ni pouze na vikend).. Nejhorsi je ze necitim... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pane Maxi. Opakovaně se ptáte na nespavost a proto usuzuji, že největším problémem u vás je... Celá odpověď

Studené nohy, bolest, brnění, píchání u páteře

Srdce a cévy Pavel 13.1.2009

Je mi 68 let, uvdený problém začal před cca 5 lety, nyní je to intenzivnější. Vnímám to od kotníků po prsty. Ráno je to podstatně lepší než večer, kdy mě chodidla a prsty bolí a brní. Někdy mi v prstech bolestivě píchá. Občas mi takto píchne u páteře z levé strany nad bederní kostí. Mám trochu problémy... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, doporučovala bych Vám vyhledat odborníka z řad kardiologů či cévních chirurgů, pravděpodobně... Celá odpověď

Potíže s dechem, návaly horka, brnění končetin

Psychiatrie Tereza 18.3.2011

Ráda bych se zeptala na váš názor. Provází mě tyto problémy. Někdy mívám stav, kdy se mi hůře dýchá, začnu červenat a pociťovat návaly horka hlavně v obličeji, poté zrnění buď dolních končetin nebo celkově i v obličeji atd. Je mi teprve 20 a mám potvrzenou latentní tetanii. S těmito stavy mě doprovází... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, toto jsou klasické příznaky úzkostných poruch a nebo panické ataky a je ale celkem jedno,... Celá odpověď

Sudeckův algodystrofický syndrom

Ortopedie Veronika 12.4.2017

Dobrý den, prosím Vás o radu. Maminka si na vánoce 2016 zlomila zápěstí práce ruky. Pí návštěvě několika lékařů a neustálého zdůrazňovani, že ruka šíleně bolí a nateka, ji někdy v únoru přišli na sudeckuv syndrom. Do teď bohužel nijake výrazné změny stavu ruky nepřišli. Léky bere dle lékaře, dochází... Zobrazit více

Profile pic square MUDr. Horáková.JPG
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Sudeckův algodystrofický syndrom nacházíme u pacientů v období hojení zlomenin, kdy se objevuje... Celá odpověď

Bolest v rameni

Ortopedie Andrea 3.11.2009

Dobrý den, jsem 3 týdny po očkování proto chřipce a 3 dny mě bolela ruka, následně to ale odeznělo a nyní po 3 týdnech mě bolí ruka resp. rameno stejně jako po očkování, trvá to už 4 dny a nechce to ustoupit. Rameno bolí při pohybu zvednutí ruky, bolí mě i oblékání, když musím zvednout ruku. Nevíte,... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, bez vyšetření to vědět nemohu /chybí mi křištálová koule/, dostavte se na vyšetření k obvodními... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#