brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Neklidný spánek
Dobrý den paní doktorko, už čtyři měsíce trpím neklidným spánkem. Trvá mi dlouho než usnu a když usnu tak se nejméně 3x v noci probudim. Celý den jsem pak otrávená a mám deprese a začínám být závislá během dne na kofeinu, ačkoliv se snažim dodržovat spánkovou hygienu. Většinu nocí ztrávim na internátu... Zobrazit více
Milá Simono, díky za důvěru. Vaše spánková porucha a denní dyskomfort spolu souvisejí. Proto bych za... Celá odpověď
Časté močení, bolest hlavy
Dobry den, Uz par let chodim velice casto na wc, zejmena v noci. Je to za noc tak 3x. Posledni dobou chodim i pres den a to priblizne kazdou pul hodinu s plnym mocovym mechyrem. Piji tak 1,5 litru denne a nekdy ani to. Mam i caste boleni hlavy a poceni. Obvodni lekar ma dovolenou. Muzete mi prosim... Zobrazit více
MUDr. Jan Vašinka
Dobrý den, potíže spolu asi nesouvisí. Bolesti hlavy Vám neodůvodním, ale ohledně močení by mohlo jít... Celá odpověď
Permanentní zahlenění krku
Dobrý den, mám prosím jeden velký problém a to je dlouhodobě zahleněný krk. Je to velice nepříjemné, hlavně v noci nebo ve společnosti. Stále jsem nucen "pochrchlávat"a velice často se stává, že hlen nejde ani spolknout ani vyplivnout. Za noc spotřebuji plný mikrotenový sáček papírových kapesníčků. Navštívil... Zobrazit více
Dobrý den, pokud máte jen a pouze zahleněný krk, měl by pomoci dostatečný příjem tekutin v kombinaci... Celá odpověď
Alergie
Dobrý den,mám 8-mi měsíčního syna a asi ve 4 měsíci jsem mu zkusila dat na noc Nutrilon,jenže se po tom pozvracel,asi o 2 měsíce později jsem mu dala úplně tu první nemléčnou kaši od Hami a pozvracel se znova,jinak nezvrací a tak si myslím,že má tu alergii na kravskou bílkovinu. V noci se budí každé... Zobrazit více
Dobrý den, z Vašeho popisu si nemyslím, že by Váš synek měl alergii na bílkovinu kravského mléka, pokud... Celá odpověď
Laryngitida
Dobrý den, roční syn před pár dny dostal v noci horečku a kašlal, ráno u pediatričky jsem se dozvěděla, že má laryngitidu, prý oteče hrtan a ucpává dýchací cesty a dítě se dusí, zhoršené dýchání jsem pozorovala, ale dušení ne, ráno jsem si vyčítala, že jsme měli jet na pohotovost, ale prostě mě nenapadlo,... Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Zuzano, laryngitida má několik forem a některé z nich mohou člověka opravdu ohrozit dušením, ke kterému... Celá odpověď
Průjem u 3 letého syna
dobrý den, dnes je čtvrtek a můj 3 letý syn má od pondělí průjem. takže už 4 dny. má dietu- rýže, suchý rohlík, jablko,max.piškoty. dávám má Smectu a Enterol. už si dělám i čárky kolikrát jde přes den na záchod. jeden den jde 12x, další 10x, dnes zatím jen 4x. ale kaká i v noci třeba 4x za noc. ale není... Zobrazit více
Dobrý den Zuzano, vydržte ještě 2 dny, pokud bude průjem pokračovat i poté, navštivte Vašeho praktika... Celá odpověď
Lek na spani
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně užíváni léku tritticca na spaní..užívám teprve 4den na noc 1/3 ze 150mg..usnu relativně dobře, ale v noci se tak 2x vzbudim a ráno jsem po něm stále ospala,taková otupela,neodpocinuta.Je to dočasné,než si tělo zvykne?jeste prosim radu jestli lék brát ve stejnou večerní... Zobrazit více
Dobrý den, jedná se o antidepresivum s "lepším" efektem na usnutí, s mírně sedativním vlivem. Spánek... Celá odpověď
Zhmoždění stehna
Dobrý den. Před 10 dny jsem upadl levým stehnem na kámen. Přes den bolest/ paleni se da vydržet, pohyblivost relativně bez problémů. Pálení od místa úderu až ke kolenu při rozhýbání a pak dobrý. Přes den používam pouze gel s vytažkem Arniky. V noci se budím bolestí a pálením ve stehnu a koleni( spanek... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Pravděpodobně máte po pádu zhmoždění stehna. Bylo by vhodné navštívit chirurgii a zjistit,... Celá odpověď
Poruchy spánku
Dobrý den, již několik let špatně spím, situaci jsem v posledních dvou letech začala řešit léky na spaní - Zolpidem (beru si na noc 1/2 tablety). Nechci však být na lécích trvale. Zpočátku bylo vše v pořádku, spánek se výrazně zlepšil. Ovšem v poslední době se i přesto, že si lék vezmu, v noci budím... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Nepíšete, kolik je vám let. Pokud jste ještě mladá, pracující, studující, před důchodem. Tak nejlepší... Celá odpověď
Kousnutí do jazyka
dobry den.chtel bych se zeptat obcas se v noci kousnu do jazyka...pokazde je kousnuti na jinych mistech.nekdy na spicce jazyka nekdy v zadu..je to ruzny..rano se probudim.a nic mi jinak neni.zadne dalsi priznaky nemam..jsem nekdy dost pod stresem...cim to muze byt?epilepsie to byt doufam nemuze?budim... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den pane Tomáši, nemyslím si,že by se mělo jednat o epileptické záchvaty, samozřejmě to ale bez... Celá odpověď