Vaříme pro ženy s osteoporózou
Každá kuchařka ví, že vápník je obsažen v mléce a vitamín D v rybím tuku. Jak ale připravit...
#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet?
Přihlaste se zde
Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.
Přihlásit se přes FacebookZadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
Chcete se přihlásit?
Přihlaste se zde
Nemáte účet?
Registrujte se
Dobrý den, dcera (10 let) má dost zvětšený hrbol páté nártní kosti a to na obou nohách...Před rokem jsem to říkala dětskému lékaři, který nás poslal na rtg, kde ale nebyla pozorována žádná změna či odlišnost. Ale hrboly se jí neustále zvětšují a v některých botách i dost bolí...Co s tím? Mám vyžadovat... Zobrazit více
Dobrý den. Určitě stav není zcela v pořádku, neboť pokud jsou potíže v nošení bot, tak se jedná o patologii.... Celá odpověď
Každá kuchařka ví, že vápník je obsažen v mléce a vitamín D v rybím tuku. Jak ale připravit...
Dobrý den, je mi 33 let a už rok a půl trpím bolestmi pat, na rentgenu mi zjistili ostruhy na obou patách, obstřiky mi nepomohly. Bylo by vhodné v mých 33 letech podstoupit ozařování ? A jaké jsou nežádoucí účinky po tomto druhu léčby ostruh? Děkuji Ivana S. Zobrazit více
Dobrý den, pokud nejste těhotná, ozařování patních ostruh vzhledem k dávce a četnosti ozáření by nemělo... Celá odpověď
dobry den, prosim o preklad nalezu z MR mozku: v bile hmote obou hemisfer jsou patrne necetne drobne hyperintenzity nespecifickeho charakteru,dve z lozisek ulozena kallosomarginalne. Vlevo insularne lozisko likvorovych intenzit signalu velikosti 10mm patrne porencefalicka cysta. Bez znamek expanze. Dekuji Zobrazit více
Dobrý den, Kamilo, jde o neurologický nález, větší intenzita (možná máte i obrázek) - na snímku prosvětlená,... Celá odpověď
Tatínkovi(72)objevili na CT a sono zvětšené uzliny vel.2,5 cm v oblasti obou třísel. Je unavený, bolí ho nohy, má oteklé genitálie a tvoří se mu hustý lepkavý hlen v ústech. Jde o rakovinu lym.žláz? Co s tím? Jak se léčí?Děkuji za radu. Zobrazit více
Dobrý den Ivano! Zvětšené uzliny v tříslech jsou příčinou otoku genitálií a velmi pravděpodobně i bolestí... Celá odpověď
chtěla bych poradit, podle rentg.snímku mám u obou nohou ostruhu patní kosti,prošla jsem od léčby ultraz.,ozař.,laserem a dokonce rázovou vlnou, ale bohužel bolesti stále přetrvávají,nosím gel. podpatěnky i spec.vložky, už nevím kam se obrátit, tyto problémy trvají téměř 2 roky, děkuji za radu Zobrazit více
Dobrý den, podle popisu jste podstoupikla veškerou běžnou léčbu. Napadá mě už jen chirurgické řešení,... Celá odpověď
Dobrý den, byla jsem před 3 měsíci na odstranění 2 znamének na obličeji laserem. Obě místa byla zahojená asi po 3 týdnech od zákroku, ovšem po obou mi zůstali menší důlky a jedno je pořád zrůžovělé, chtěla bych se zeptat jestli, i když jsou to už 3 měsíce od zákroku, zrůžovění zmizí a jestli se mi důlky... Zobrazit více
Dobrý den, časem (v řádu měsíců až let) se vše může srovnat. Poraďte se se svým kožním lékařem, jak optimalizovat... Celá odpověď
Dobrý den, mám tří letého syna. Nyní jsme během 6ti týdnů prodělali 2x zánět středního ucha(obou uší). Mám na vás dotaz zda očkování proti pneumokoku mu může pomoci. Není to pro nás zanedbatelná částka(to v žádném prípadě),ale ráda bych mu pomohla od těch potíží a bolestí. Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, ve třech letech už bohužel nemá očkování proti pneumokokům velký význam, navíc se záněty... Celá odpověď
Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat na diagnosu a jak se léčí.Jsem dva měsíce po operaci kolena,nyní mi dělali sono,pro bolesti a nález zní:zvýšená náplň v burse,drobná baklerova cysta,kontury obou menisků porušené a se zkrácením,čerstvou lesi neprokazují,kl. myšku v dosažitelných částech kl. dutiny neprokazují.Děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, v koleni je výpotek, po peraci se někdy dělá i opakovaně. Navštivte ortopeda nebo lékaře,... Celá odpověď
Dobry den pane doktore,chtela jsem se vas zeptat uz tri tydny mam bolest v nartu u nohy,v kotniku a v achilovce na obou nohach,doktor mi predepsal jen fastum gel a stahovat a trikrat tydne na ultrazvuk,ale nejak se to nelepsi,stat se neda a i pri lezeni citim mravenceni v noze.nevite zda to neni vaznejsi?dekuji... Zobrazit více
Nepíšete, co se podniklo pro upřesnění diagnosy. V nártu se někdy může objevit drobné porušení kosti... Celá odpověď