brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Výrůstky na jazyku
Dobrý den, dnes po čištění zubů jsem si všiml záhadných útvarů / výrůstků na konci jazyka (na fotce vpravo - kuličkovité ůtvary na jazyku). Nikdy jsem si toho nevšiml protože je zapotřebí plně vypláznout jazyk a ještě ho dát jakoby do strany. Mám to zhruba stejné na obou stranách. Mohu se zeptat co to... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den pane Tomáši, dle přiložené fotografie se může jednat o projev HPV infekce, a to o virové bradavice... Celá odpověď
Plastika LCA
Dobrý den, dostal jsem výsledky magnetické resonance levého kolene: Ruptura LCA, Ruptura zadního rohu laterálního menisku, Degenerativní změny v obou meniscích a Bakerova pseudocysta. Chci se zeptat, za jak dlouho po operaci (plastika LCA + ošetření menisku) budu schopen řídit auto, děkuji Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Řízení auta souvisí i s pracovní neschopností. Co se týče kolena, lze očekávat, že řídit auto bude možné... Celá odpověď
Vyrážka podpaží
Dobrý den, mého přítele trápí takováto vyrážka v podpaží. Má ji od doby, co jsme se vrátili od moře- koncem června. Vždy mu to na chvíli zmizí a pak se zase objeví, někdy v jednom podpaží, někdy v obou. Zkoušel se neholit, mazat bepantenolom, ale má to stále. Bolí ho to, pálí. K lékaři bohužel nemá... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Podle fotografie by mohlo jít o plíseň, ekzém či alergickou reakci, nebo i inverzní akné, těžko se přesně... Celá odpověď
Hnisavá rána na noze - objevují se nahodile další
dobrý den, před deseti dny se mi objevila rána na vnitřní straně lýtka. střídavě hnisající, bez otokoků, horeček. o víkendu se mi dva cm od ní objevila další (nejprve vzhled jako "beďar) - aktuální stav obou na fotce. včera se objevila další rána na koleni (nyní ve stadiu beďaru - viz. další foto).... Zobrazit více
Dobrý den, podle fotek to vypadá na bakteriální (zřejmě stafykolokovou) kožní infekci a byla by na... Celá odpověď
Svědění nohou
Dobrý den, čas od času mám nesnesitelné svědění obou celých nohou, předloktí a někdy i kolem pasu. Kůže je bez jakýchkoliv projevů, navštívil jsem i kožního lékaře, který mi předepsal léky proti svědění. Problémy se vracejí. Děkuji za odpověď. Martin Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Svědění může mít mnoho příčin - celkových, alergie, přesušení kůže či porušení kožní bariéry, ... Takže... Celá odpověď
Svědění dlaní
Dobrý večer,prosím mám dotaz každé ráno po dobu už několik měsíců mě vždy šíleně svědí dlaně a mezi prsty na obou rukách,je to až k zbláznění,sem tam se objeví i malinké pupínky vodnaté hlavně v letních měsících..můžete mi poradit co s tím? Děkuji Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Může jít o projev dyshidrotického ekzému, rozhodně navštivte kožního lékaře, který vám předepíše vhodný... Celá odpověď
Ultrazvukový nález
Mám takový dotaz, zdali je to v pořádku.Slinné žlázy bez odchylek.Ojedinělé nezvětšené mízní uzliny na obou stranách submandibulárně.Štítná žláza:PL:44x13x12mm,LL:43x13x13.Isthmus šíře 3mm.V dolním polu pravého laloku solitární hypoechoegnní útvar průměru 4mm,v levém laloku dva podobné útvary průměru... Zobrazit více
Dobrý den, tento popis neobsahuje úplně všechny informace, které by měl, abych mohla říct, nakolik je... Celá odpověď
Užívání léků po jídle (doba)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, užívám probiotika a přípravek NOBALL (Simetikon) na nadýmání a u obou se píše během jídle nebo po jídle, ale někde jsem i četl, že není zdravé u jídla, nebo těsně po jídle hned pít, mohli byste mi prosím na to říci Váš názor, kde je vhodné, v jaké časovém horizontu a... Zobrazit více
Bílé těčky na pochvě
Dobrý den, mám již cca 4 týdny drobné bílé pupínky na pochvě z obou stran pysků. Objevily se mi současně s kvasinkovým zánětem, ale zánět byl již vyléčen a pupínky nezmizely. Mažu si je krémem na kvasinkový zánět. Mohou to být mazové žlázy, kondylomata a nebo jiná pohlavní choroba jako třeba HIV? Prosím... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Podle fotografie by spíše mohlo jít o atypické mazové žlázky, sledujte, zda se nějak budou měnit, pokud... Celá odpověď
Fleky na stehně
Dobrý den, už od léta mám na obou vnitřních stranách stehen bílý flek. Myslela jsem, že jsem si to třeba špatně opálila jak jsem při chůzi třela stehnama o sebe, ale opálení už mi slezlo a fleky tam pořád jsou. Vypadá to blbě. Nevíte z čeho by to mohlo být? Nikde jinde to nemám. Přikládám foto. Děkuji Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Podle fotografie by nejspíše mohlo jít o vitiligo - autoimunitně podmíněnou ztrátu pigmentu. Léčba je... Celá odpověď