Vyhledávání
Oční vada naší dcery
Dobrý den.Prosím o radu k problému naší dcery,která má 3,5 roku.Byli jí zjištěny tyto vady: -Amblyopie z anopsie -Hypermetropie -Astigmatismus -Strabismus Prosím o radu jak máme doma s ní nejlépe cvičit,co trénovat a jednoduše popište jednotlivé vady pro naše lepší pochopení.Naměřili jí 7,5 dioptrií... Zobrazit více
Dobrý den, cviky a rady jste si měli vyžádat u lékaře, který jí vadu zjistil.Rozsah prostě přesahuje... Celá odpověď
Antikoncepce
Dobrý den, chtěla bych se zeptat: před týdnem mi skončila menstruace a od dnešního dne jsem si vzala první pilulku hormonální antik. Nevadí, že jsem ji začala brát, ikdyž nemám menstruaci a za jak dlouhou dobu budu chráněná? Zobrazit více
Dobrý de, horm.antikoncepce si udělá vlastní cyklus, uvolnováním hormonů v jednotlivých fázích. Chráněná... Celá odpověď
Nález na děložním čípku
Dobrý den, na kontrole mi paní doktorka řekla, že mám zhoršený nález děložního čípku a že počkáme na výsledky cytologie. Chtěla bych se zeptat o jaké problémy by se mohlo jednat? Zobrazit více
Dobrý den, cytologie se zabývá sledováním buněk (typy buněk, stavba buňky apod.). Na děložním čípku se... Celá odpověď
Ovlivnování léků navzájem
Dobrý den, beru již několik let tyto léky, můžou se navzájem ovlivnovat.? # stále beru : ARCOXIA 60 1x / artritida/ # EUTHYROX 150 1x /štítná žláza/ # THYREOTOM 3x týdně/ štítná žláza/ #... Zobrazit více
Dobrý den, obecně se mohou všechny léky navzájem do určité míry ovlivňovat. Užíváte léky a)na léčbu poruchy... Celá odpověď
Růst
Dobrý den je mi 17 let..Od 13 do 15 let jsem vyrostl o neuvěřitelných 22cm..Vždycky jsem byl větší než ostatní děti...Nyní měřím 195cm..Už asi tak tři čtvrtě roku mám stále 195cm..Je možné že už se u mě růst zastavil??Četl jsem že u dnešní generace se zastavuje růst mezi 17-18 lety..Byl bych rád kdybych... Zobrazit více
Dobrý den, je možné, že se růst už zastavil. Přesně by Vám to řekl Váš lékař - může vyšetřit, zda ještě... Celá odpověď
Slinivka
Mám přes 4.měs po oper žlučníku s násl. akutní pankr.. Jsem bez potíží. Můžu jíst povidla, rozinky a suš. švestky - pečené. Řeřichu a kávu bez kofeinu Nescafé, která se vymražuje a to je šetrné. Děkuji Ivana Zobrazit více
Dobrý den, o vhodné dietě se informujte u svého lékaře, nelze zobecňovat a nelze radit bez podrobné znalosti... Celá odpověď
Svědění
Dobrý den,,mé dceři 7letse na pravé ruce,konkrétně palci,prostředníčku a ukazováčku udělaly drobné vodou podlité puchýřky,které strašně svědí.Na začátku byly prsty oteklé až zduřelé,nedalo se jimi skoro v článcích ohýbat. Mazaly jsme Imazolem což asi trochu pomohlo,pupínky zaschly,ale kůže se začala... Zobrazit více
Dobrý den, Moniko! Na dálku Vám nehci radit, když jsem dcerku ani neviděl. Nečekejte na termín, běžte... Celá odpověď
Bolesti zad, stížené dýchání a astma
Dobrý den je mi 40let a mám dlouhodobě astma. Navštěvuji alergologa. Posledních pár měsících se mi stížilo dýchání. Špatně se mi dýchá a mám suchý kašel. Dlouhodobě mě každý den bolí záda. Je to opravdu hrozné. V poslední době nepomáhají žádné mastě. Bolí to hlavně na pravé straně na lopatce, u krku... Zobrazit více
Dobrý den, Václave! Obecně umí doktoři léčit bolesti zad jen minimálně. Najděte si dobrého fyzioterapeuta,... Celá odpověď
Jsem těhotná- 3 týdny před porodem a neteř má neštovice
Dobrý den sem těhotná a zbývají mi 3 týdny do porodu. V dětství sem prodělala neštovice ale mám strach aby se nestalo něco malému. Může ho to nějak ohrozit? Zobrazit více
Dobrý den, Jano! To, že jste v dětství prodělala neštovice Vás chrání před současnou infekcí. Po porodu... Celá odpověď
Nevolnost v autě, chlapec 9 let
Dobrý den, můj 9letý syn trpí nevolností. Kynedril nepomáhá, zkoušeli jsme i jiná jako např.autíčko ale také nic. Prý je nějaká injekce? Rádi by chom na dovolenou autem. Prosím poraďte, předem děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, Katko! Máte v zásadě dvě možnosti : buď se vzdáte cestování, nebo bude syn zvracet (co jet... Celá odpověď