brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Červené fleky na nohách
Dobrý den. Pod kleny asi tak 5 cm se mi udělal červený ohraničený pruh. Mám to na obou nohách. Vypadá to jako když jsem měla krátké kalhoty a opálilo mně sluníčko. Od obvodního lékaře jsem dostala antb. Po týdnu to bylo pryč ale po dvou dnech co jsem je dobrala je tu opět. Můžete mi poradit. Bude to... Zobrazit více
Dobrý den Teoreticky by to mohl být povrchový zánět žil, ale je zvláštní že to máte na obou nohách... Celá odpověď
Popáleniny v ústech
Dobrý den, už asi 2 dny mám pálení v ústech - na jazyku, na kterém mám bílé jakoby popáleniny. Myslím si, že to mám z horkého jídla , z polívky. Teď se mi těžko poliká, ty jakoby popáleniny mám i zevnitř v lících z obou stran. Prosím o radu, co si mám koupit v lekérni, aby jsem popáleniny zničil. Děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, podle Vašeho popisu se opravdu jedná o zvýšenou výměnu povrchových buněk jako reakce na drobné... Celá odpověď
Nehet na palci
Dobrý den, na obou nohách na palci mám nehet zaslaný v příloze. O co se jedná? Nehet je jakoby ztvrdlý, silnější, nejde ustřihnout a je do žluta. Není to vůbec bolestivé a ani neroste. K lékaři jsem nešel, mám strach ze strhnutí, což absolvoval kamarád a říkal, že to hrozné. Na ostatních prstech to... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Na nehtu máte jednak plíseň, jednak ztvrdnul, protože v minulosti na něj působil velký tlak - např. po... Celá odpověď
Bolesti lýtka
Dobrý den Mám fyzicky náročné povolání v práci beham a mám i dlouhé pochody, také jsem celý život sportoval. Ale už mě tak měsíc trápí bolest v obou lytkach, vychází jak z úplného středu litra bolest je tupá tepava a jako by tahava. Děkuji za radu Zobrazit více
Dobrý den Zdeňku, určitě se nechte ve Vašem případě vyšetřit lékařem, mohlo by se jednat o přetížení... Celá odpověď
Ostruha patní kosti
Třetím rokem bojuji s ostruhou patní kosti u obou nohou a ak tomu achilovkou u levé nohy. Byl jsem snad / mimo akupunktury/ na všem, ale nelepší se to. Je pravdou , že musím chodit a taky ji zatěžuju , ale neběhám atd. Potřeboval bych asi nad sebou bič a dohled. Petr Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, Váš dotaz přebírá konzultační ambulance a bude na něj odpovídat specialista ... S pozdravem... Celá odpověď
MUDr. Milan Navrátil
Většinou potíže po 2 letech při rozumném zacházení s patou spontánně odezní. Vhodné podložení do boty,... Celá odpověď
Šmouhy v bělmu
Dobrý den, je mi 28 let a včera jsem si při nasazování kontaktních čoček všiml na obou očích (na bělmu blíže k nosu) šedých šmouh/skvrn. Fotografie přikládám v příloze. Rád bych věděl, zda mám problém řešit s očním lékařem. Moc děkuji za odpověď. Zobrazit více
dobrý den, tak to buhužel netuším, předám váš dotaz očnímu lékaři jestli se s tím někdy setkal a napíše... Celá odpověď
MUDr. Helena Štrofová
Dobrý den. Dle fotografií to vypadá jako prořídlé bělimo a tím pádem prosvítání tmavší tkáně. Nejedná... Celá odpověď
Floxal
Dobrý den užívám kapky do oči Floxal bez steru na zánět do obou oči. Zánět nebyl potvrzen oči nebyly zarudle atd nicméně podezření bylo takže spíše preventivně jako atb. Dočetl jsem se o možných negativních účincích jako ze mohou způsobovat glaukom atd. Mám si dělat obavu. Oči mám jinak zdravé. Děkuji Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den, pane Pavle, obavy bych si nedělala. Vzhledem k tomu, že kapky neužíváte dlouhodobě, chronicky,... Celá odpověď
Bolesti dolních končetin
Dobrý den, je mi 39 let, měřím 170 cm a vážím 70 kg. Poslední měsíc pociťuji bolest obou nohou při rychlejší chůzi, nebo při delším stání doma u linky apod. Je to pocit těžkých nohou. Nevíte, zda to souvisí s mojí váhou nebo mám jít na hematologické vyšetření - mám Leidenskou mutaci. Děkuji. Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den, paní Vendulo, bylo by vhodné provést sonografické vyšetření (Dopplerovské) dolních končetin,... Celá odpověď
Zalehlé uši při infekci
Dobrý den, trápí mě už asi týden zalehlo v obou uších, mudr. mi předepsala atibiotika a acc long, jelikož mi něco našla na prudůškach.. Již už ani nekašlu a ani mi neteče rýma jen mám ten tlak v uších... Jsem už bezradná antibiotika mám od 4.4.2018 a na kontrolu jdu až 10.4.2018. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Kateřina Kovaříková
Dobrý večer, pokud máte nález na průduškách, tak je vysoce pravděpodobné, že se infekce neomezila jen... Celá odpověď
Bolest zubů
Dobry Den mam problem v pondeli jdu k zubari a mam z nej hrozny strach na obou hornich sedmickach se mi na strane zubu u dasne udelali diry neboli to a vubec to necitim jen kdyz proste pres to prejedu jazykem tak citim ze tam mam diru tak se chci zeptat jak osetreni bude probihat ? Dekuji Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Na váš dotaz odpoví lékař specialista v oboru stomatologie. Každopádně není potřeba se obávat,... Celá odpověď
MUDr. Jaromír Piskáček
Dobrý den, přesně jak vám již odpověděla kolegyně praktická lékařka. Zubní lékař vám jistě nabídne anestezii... Celá odpověď