brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Svědění nohou
Dobrý den, čas od času mám nesnesitelné svědění obou celých nohou, předloktí a někdy i kolem pasu. Kůže je bez jakýchkoliv projevů, navštívil jsem i kožního lékaře, který mi předepsal léky proti svědění. Problémy se vracejí. Děkuji za odpověď. Martin Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Svědění může mít mnoho příčin - celkových, alergie, přesušení kůže či porušení kožní bariéry, ... Takže... Celá odpověď
Svědění dlaní
Dobrý večer,prosím mám dotaz každé ráno po dobu už několik měsíců mě vždy šíleně svědí dlaně a mezi prsty na obou rukách,je to až k zbláznění,sem tam se objeví i malinké pupínky vodnaté hlavně v letních měsících..můžete mi poradit co s tím? Děkuji Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Může jít o projev dyshidrotického ekzému, rozhodně navštivte kožního lékaře, který vám předepíše vhodný... Celá odpověď
Ultrazvukový nález
Mám takový dotaz, zdali je to v pořádku.Slinné žlázy bez odchylek.Ojedinělé nezvětšené mízní uzliny na obou stranách submandibulárně.Štítná žláza:PL:44x13x12mm,LL:43x13x13.Isthmus šíře 3mm.V dolním polu pravého laloku solitární hypoechoegnní útvar průměru 4mm,v levém laloku dva podobné útvary průměru... Zobrazit více
Dobrý den, tento popis neobsahuje úplně všechny informace, které by měl, abych mohla říct, nakolik je... Celá odpověď
Užívání léků po jídle (doba)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, užívám probiotika a přípravek NOBALL (Simetikon) na nadýmání a u obou se píše během jídle nebo po jídle, ale někde jsem i četl, že není zdravé u jídla, nebo těsně po jídle hned pít, mohli byste mi prosím na to říci Váš názor, kde je vhodné, v jaké časovém horizontu a... Zobrazit více
Bílé těčky na pochvě
Dobrý den, mám již cca 4 týdny drobné bílé pupínky na pochvě z obou stran pysků. Objevily se mi současně s kvasinkovým zánětem, ale zánět byl již vyléčen a pupínky nezmizely. Mažu si je krémem na kvasinkový zánět. Mohou to být mazové žlázy, kondylomata a nebo jiná pohlavní choroba jako třeba HIV? Prosím... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Podle fotografie by spíše mohlo jít o atypické mazové žlázky, sledujte, zda se nějak budou měnit, pokud... Celá odpověď
Fleky na stehně
Dobrý den, už od léta mám na obou vnitřních stranách stehen bílý flek. Myslela jsem, že jsem si to třeba špatně opálila jak jsem při chůzi třela stehnama o sebe, ale opálení už mi slezlo a fleky tam pořád jsou. Vypadá to blbě. Nevíte z čeho by to mohlo být? Nikde jinde to nemám. Přikládám foto. Děkuji Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Podle fotografie by nejspíše mohlo jít o vitiligo - autoimunitně podmíněnou ztrátu pigmentu. Léčba je... Celá odpověď
Nehty na palcích nohou u diabetika
Dobrý den,manžel měl před 5ti léty nádor na varleti a po chemoterapii dostal asi za 1,5 roku diabetes 2.typu.Také mívá často alergie-naposledy na kontrolní PET CT,kdy se celý osypal a sloupal.Před třemi dny mu upadly na obou palcích nohou nehty.Může to být tou alergií nebo to má souvislost s diabetem?Děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, ano, je možné že problém s nehty souvisí s diabetem. Hezký den. Celá odpověď
Angina a zvětšené uzliny
Dobrý den, už týden mám angínu, takže jde zřejmě o zduřelé uzliny, ale i tak se chci pro jistotu ujistit, jelikož jsem hypochondr a nejsem zvyklý, že by se mi tvořily i tam. Dneska jsem si nahmatal bulky, při doteku nebolí, na týlu hlavy, víc z boku, na obou stranách. Mám mít nějaké obavy, že by mohlo... Zobrazit více
MUDr. Lenka Smejkalová
Dobrý den pane Lukáši. Jedná se s největší pravděpodobností o běžný nález zvětšených lymfatický uzlin... Celá odpověď
Angina
Dobrý den, už týden mám angínu, takže půjde zřejmě o zduřelé uzliny, i tak se chci ale pro jistotu ujistit, jelikož jsem hrozný hypochondr. Na týlu, trochu víc po boku na hoře na obou stranách jsem si nahmatal bulky, nebolí, ale docela mě vyděsily. Může se jednat o nádor? Děkuji předem za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Anna Brožová
Dobrý den, s největší pravděpodobností se bude jednat o zduřelé mízní uzliny, což je běžná reakce těla... Celá odpověď
Bouličky v oblasti bérce
Dobry den, objevila jsem na obou holeních pár hrbolů, akorat jsou vidět a cítit na pohmat jen když jsem ve dřepu. Hrbolky nebolí, jsou pružné. Kůže v okolí je normální. Když mám nohy narovnané není nic vidět. V příloze posílám foto. Prosím o radu, na koho bych s tím měla obrátit. Předem děkuji Zobrazit více
Dobrý den,paní Oksano, děkujeme Vám za Váš dotaz Podle přiložené fotografie by se mohlo jednat o lipomy... Celá odpověď