brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Častá stolice u kojence
Dobrý den,ráda bych se zeptala na to jestli mám něco hledat v tom, když můj 7. měsíční syn má stále hodně častou stolici, obvykle tak 5x denně - stále ho kojím, ted začínáme s příkrmy, ale zatím téměř nic nesní, ani kašičky na noc ještě nedávám, protože v noci spí dobře. Jinak je spokojený a zdravý,... Zobrazit více
Je potřeba vzít v potaz také to, zda chlapeček prospívá na hmotnosti a zda nemá jeho stolice neobvyklou... Celá odpověď
Zánět zubního nervu
Dobrý den, navštívila jsem lékaře ohledně vypadlé plomby, které jsem si nevšimla a začal mě zub bolet. Ona mi ho vyvrtala a řekla, že se bojí, aby tam nebyl už zánět nervu. Dala mi tam bílou plombu a jestli to prý bude bolet přes noc a druhý den, tak mám okamžitě přijít. V noci mě nic nebolelo a ráno... Zobrazit více
Dobrý den, není, bolest byste poznala - jde o trvalý velký tlak, dloubání nebo pulsování. Hezký den. Celá odpověď
Uporne zvraceni
Dobry den před 2dny jsem v noci se vzbudila s bolestmi břicha a celou noc jsem prozvracela.Ke konci již hleny a take zelena voda.Byla jsem pak hrozně unavena mněla jsem teplotu 37.6 cely den.Nebyla jsem schopna jit k doktoru.proto jsem ji volala co mam dělat.Bylo mi řečeno že mam střevni chřipku.Mněla... Zobrazit více
Dobrý den.Moc ráda bych Vám na jasně formulovaný dotaz poskytla podobně jasně strukturovanou odpověď.Jenže-to... Celá odpověď
Dítě a spánek
Dobrý den,mám syna 7 let,od malinka špatně spal, do jeho 2 let jsem se nevyspala,pak se uklidnil a ted už tak 2 roky se budí třeba 2x i 3x za noc a mluví ze spání,cestuje po bytě,křičí,volá někoho,v noci rozsvítí a svítí do rána-druhý den si to nepamatuje.Někdy je třeba týden klid,jindy se to stane 3x... Zobrazit více
Dobrý den, Váš syn trpí náměsíčností - ta je u dětí velmi častá a s věkem ve většině případů vymizí.... Celá odpověď
Spaní u dítěte
Dobrý den, můj 15 měsíční syn usne s námi v posteli,po té ho přeneseme do jeho postýlky,kterou máme také v ložnici.Jenže v noci se vzbudí(většinou kolem 2. hodiny) a začne hrozně plakat.Zkoušeli jsme ho chvíli nechat,protože jsme si mysleli,že se třeba unaví a usne,ale když ani po 10 minutách nepřestal,vzali... Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Stejně jako dospělí, tak i děti mají své rituály, které v útlém dětství vytvářejí rodiče. Pokud je syn... Celá odpověď
Syndrom nočního přejídání
Dobrý den paní doktorko. Podle dostupných informací na internetu jsem typickým příkladem syndromu nočního přejídání. Trvá to roky. I když se snažím večer dietně jíst, abych shodil nadváhu, v noci se vůbec neovládám i několikrát za noc. A ráno mám nechutenství atd. Vždy jsem to bral na lehkou váhu... Zobrazit více
Dobrý den, Miloslave. Záchvatovité přejídání můžeme řadit do kategorie poruch přijmu potravy (spolu... Celá odpověď
Dávivý kašel
Dobrý den, maminka trpí už asi 4 týdny dávivým kašlem a stále vykašlává hleny, horečku nemá. Kašel se projevuje především v noci, ale projevuje se také přes den. Byla u lékaře, který se tímto problémem moc nezabýval a na noc ji předepsal Codein, který ji vůbec nepomáhá. Vyzkoušela už také různé bylinky,... Zobrazit více
Dobrý den! Kašel je určitě obtěžující a unavující. Určitě bych doporučila opět návštěvu praktického... Celá odpověď
Extrasystoly
Dobrý den, posledních několik týdnů pociťuji extrasystoly, ale obvykle jen vleže a v noci, když jdu spát, třeba několikrát za noc, a nejčastěji když ležím na boku. Přes den je pociťuji jen výjimečně, spíše vůbec. Jiné potíže nemám, sportuji aktivně a při sportování ani po nepociťuji žádné potíže, jen... Zobrazit více
Dobrý den, pokud Vás extrasystoly trápí pravidelně bude lepší vyšetření. Extrasystoly nejsou nebezpečné,... Celá odpověď
Noční buzení s bušením srdce
Dobrý den, před 2 lety mi začalo klimakterium, je mi 50. Budila jsem se v noci s pocitem horka. Po čase začalo něco daleko nepříjemnějšího, občas se budím s bušením srdce. Za noc to je 3x a 4x pak nemůžu usnout. Když usnu, za čas to začne znova. Ráno jsem jak zmlácená. Myslíte, že to je projev klimakteria,... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Asi to štítnou žlázou není, bušení způsobuje zvýšená funkce, nikoli snížená, s velkou pravděpodobností... Celá odpověď
Svedeni kuze
Dobrý den, již asi rok mam na noze dane dva pupinky, ktere neboli a nesvedi, ale nemizi. Obrazky prikladam v priloze ( jeden je na lytku, druhy na stehnu) Do toho jsem se celou noc dnes probouzela a skrabala jsem si svedici pokozku - nejvice na lytkach. Mam sussi kuzi, ale nemyslim si, ze kvuli tomu... Zobrazit více
Dobry den,dle prilozenych fotografii,lokalizaci pupinku, predpokladam,ze pujde o vazivove zmeny napriklad... Celá odpověď
prim. MUDr. Jitka Dobešová
Milá Kláro, podle fotodokumentace se zřejmě jedná o naprosto benigní histiocytom z vazivové tkáně. Můžete... Celá odpověď