brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Bolest na kloubu v zapěsti
dobry den.chtěla jsem se Vas zeptat mam asi 3 dny problemy s s kloubem pod palcem v zapěstí začal mě dost bolet ale jen ten kloub kdyz si ho zmačknu bolí to nejvíc mam jednostranou praci na ruce poradil byste mijestli davat teply nebo studeny obklad a doprace si zápěsti stahovat nemohu ostat doma děkuji... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Lékařské vyšetření je na místě, jedná se o zhoršení patrně probíhající artrosy, chtělo by to rtg snímek. Jinak... Celá odpověď
Bílé silně svědící skvrny
Zdravím, prosím o radu ohledně silně svědících skvrn na kůži. Objevila se mě bílá skvrna cca před několika měsíci na předloktí (dříve silně svědila dnes je v klidu) myslel jsem si že se jedná o ztrátu pigmentu ale dnes mám již skvrnu na tříslech, předloktí druhé ruky a jinde. První skvrna je v klidu... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Rozhodně neodkládejte návštěvu kožního lékaře, může jít o vitiligo, ( příp. atopii, ale to je méně pravděpodobné).... Celá odpověď
Zanět šlach
dobry den doktorko už delší dobu mám bolesti v ruce prave měla sem zanět šlach a měla sem aji 2 krat sadru ale nepomohlo to, mohly by mě pomoci nějake gely a nebo něco jineho poradila byste mi děkuji , měla sem ji zraněnou a dvakrat zlomenou děkuji za odpověd . Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Pokud se jedná o zánět šlachové pochvy potom opravdu začátek léčby je znehybnění na doistatčnou dobu,... Celá odpověď
Výtok
Dobrý den paní doktorko, mám dotaz. Nedávno sem přišla o panenství rukou, neměla sem sex. Ale od té doby mám divný bílý výtok, někdy bývá hustý a bývají v něm hrudky. Je mi to trapný, Jen se bojím abych byla zdravá. Moc mi pomůžete. Děkuji za odpověď :) hezký den Laura Zobrazit více
Dobrý den, výtok z pochvy je normální, pokud není doprovázen pálením, svěděním nebo bolestivostí. Celá odpověď
Vyrážka po poškrábání
Dobrý den, chtěla bych se optat na vyrážku, která se mi vytvoří občas po poškrábání. Prvně mě začne svědit kůže, poškrábu se a poté se mi vytvoří vyrážka. Zmizí zhruba za 2-3 dny. Většinou se mi to tvoří na stehnech, nedávno se mi jedna vytvořila i na ruce. Nemohlo by to být způsobeno alergií na něco?... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Jde o tzv. dermografismus - určitý druh mechanické kopřivky, kdy po poškrábání dojde k uvolnění zánětlivých... Celá odpověď
Je neléčená anémie nebezpečná?
Dobrý den, mám snad všechny příznaky anémie(studené nohy, bledá pokožka, pořád studené a nedokrvené nohy a ruce, neustálá únava, nesoustředěnost, zvýšený srdeční tep při minimální námaze, píchání u srdce atd...). Tyto příznaky mám už tak 5 let, u doktora jsem s tím ještě nebyl. Je anémie nebezpečná?... Zobrazit více
MUDr. Marcela Vorlíčková
Dobrý den, určitě by bylo vhodné doplnit vyšetření u praktického lékaře. Důležité je hlavně zjistit příčinu... Celá odpověď
Zlomenina klíční kosti
Dobrý den, 16.10. jsem si zlomil na motokrosu klíční kost. Ve zprávě mám : příčná fraktura střední části pr. klíčku s dislokací o šíři kosti a zkratem 2 cm. Byla mi nabídnuta operace a spojení pomocí drátu. Sám nevím jak se rozhodnout, děkuji. Ruku potřebuji mít funkční jak kvůli práci, tak i kvůli sportu.... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Většina zlomenin klíčku se dobře zhojí bez operace. Tam, kde je posun úlomků tak jak ve vašem případě... Celá odpověď
Kosti
Dobrý den, je mi 17 let a často mě bolí kosti celkově i lícní ale především nohy a ruce je možné že v 17 letech mohu ještě růst a bylo by to od toho? I když muj otec měří 173cm a matka 160 cm a já 172 cm. kosti už mě bolívají docela dlouho, kdyby to bylo od růstu do kolika obvykle let bych to musel ještě... Zobrazit více
Dobrý den, růst skeletu je u chlapců ukončen v průměru v 18ti letech., u někoho dříve, u někoho později.... Celá odpověď
Křupání v rameni
Dobrý den, již téměř rok mě trápí křupání v levém rameni, v oblasti pod lopatkou. Nestává se to při běžném pohybu, ale při kroužení rukou dozadu, případně stažení lopatek. Zároveň tam cítím jistou ztuhlost. Jsou na to doporučené nějaké cviky (cvičím pravidelně jógu, ale na toto nepomáhá), nebo je třeba... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Změny v rameni je třeba přesně diagnostikovat. K tomu slouží vyšetření ramene na ortopedické ambulanci,... Celá odpověď
Opožděná menstruace
dobrý den, stala se mi taková nemilá věc, v posledních 3 měsících jsem měla menstruaci vždy o týden dřív, však teď se nechce dostavit, jsem panna ale přítel mě dělal rukou a já mám obavu, zda-li bych nemohla být těhotná, nebo jestli zpoždění může být způsobeno nachlazením, prosím o odpověď a případné... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Pokud přítel použil jen ruku a nedotkl se svého přirození,pak se o graviditu nejedná.Můžete si udělal... Celá odpověď