brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Zahlenění průdušek
Dobrý den,mám syna je mu 13 trápil ho 2 týdny kašel provázený se zahleněním průdušek.Kašel odezněl ale v noci se zahlení a začne se dusit.U lékaře sme byli,nasadila 200 a při poslechu nic nezjistila.Po dobrání ACC 200 malý ustop hlenů ale pořád se zahlenuje a nemůže se nadechnout. Zobrazit více
Dobrý den, je potřeba informovat lékaře, že obtíže přetrvávají. Zkontroluje synův stav a předepíše léčbu... Celá odpověď
Suchý dráždivý kašel
Dobrý večer!Chci poradit,pořád mám suchý dráždivý kašel,hlavně v zimním období.Byla jsem na vyšetření na ORL,krevní obrazy,stěry s krku a s nosu mám vše v pořádku,ale pořád mě to nutí kašlat jak nějaký TUBERÁK.Jsem alergik a beru AEIRUS.Kašel mám jen přes den v noci ne.Prosím poradte mi za odpověd moc... Zobrazit více
Ještě by to chtělo doplnit podrobné plicní vyšetření - spirometrii, ev. i zátěžovou - to by vám měli... Celá odpověď
Invalidní dúchod
Mám problém s inkontinencí, v noci se pomočuji velmi často a přes den také, pleny nosím pořád, mám nárok na částečný či celej invalidní dúchod? Práce se vykonávat dá těžko , v plenkách je to velmi problematické a složité , jaké jsou skušenosti s tímhle onemocněním? Zobrazit více
Dobrý den, záleží, zda jde inkontinenci odstranit nebo alespoň zmírnit, také záleží, jak dlouho jste... Celá odpověď
Hořkost v ústech
Dobrý den.Od dnešní noci mám hořko v ústech.Od včerejška užívámKlacid500,Erdomed-mám 3týdnz rýmu,nic necítím,nemám chuť.Také jsem začala brátSurgam a myolastan na uvolnění krční páteře.Mohla tato hořkost začít po těchto lécích.Nikdy předtím jsem tu hořkost neměla.Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Po antibioticích se mohou tyto pocity objevit. Až je doužíváte, během týdne by všechny tyto obtíže měly... Celá odpověď
Chronicky ucpaný nos
Již několik let musím používat nosní kapky,až 5 x deně.Přez den se snažím bez kapek vydržet a to se daří,ale v noci se budím a je třeba nos uvolnit.Je možné že jde o nějakou poruchu?A dá se to nějak odstrnit?Moc děkuji. J. Ryšavá Zobrazit více
Neuvádíte, jaké kapky používáte. Ale jestli to jsou běžné kapky na infekční rýmu, je pravděpodobné, že... Celá odpověď
Spaní miminka na bříšku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na váš názor na spaní miminka na bříšku. Mám třítýdenního syna a zjistili jsme se, že nejklidněji spí na bříšku. Také mu u tohoto druhu spaní pěkně odchází prdečky. Spí takto jen ve dne, v noci mám strach ho tak nechat, když ho nemohu hlídat kvůli "náhlému úmrtí". Mám... Zobrazit více
Dobrý den, nestrachujte se, když jej hlídáte během dne, jistě se nic nepřihodí a v noci správně spinká... Celá odpověď
Problémy s dýcháním,kašlem a zahleňováním
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,trápí mě zahlenění v krku,které vykašlávám s obtížemi,nucení na kašel,hlavně v noci,ale i přes den,cítím,jak kdybych měl ,,knedlu,, v krku,pod ohryskem,nemohu pořádně dýchat.Trvá to asi rok,lékaři nic nezjistili,ani na plícním,na krčním.Tam mi jen vyplachoval dutiny.Nevím... Zobrazit více
Dobrý den, Františku, takto na dálku těžko najdeme nějakou příčinu. Zahlenění může být důsledkem nějakého... Celá odpověď
Křeče v podbříšku
Dobrý den, od pátku mám silné křeče v podbříšku na levé straně.Hlavně tedy v noci a po jídle.Při této křeči nemohu skoro ani chodit.Na záchod chodím normálně,s tím problém nemám.Jelikož studuji mimo domov a v místě studia ještě nemám praktického lékaře,tak jít na pohotovost beru jako poslední možnost. Děkuji... Zobrazit více
Příčina může být gynekologická - záněty, cysty, mimoděložní těhotenství..., nebo střevní , může jít o... Celá odpověď
Rakovina děložního čípku
Dobrý den.Můj lékař mi řekl že mám špatné výsledky cytologie HSIL.V úterý 9.2.2010 jdu na konizaci čípku.Můžete mi k tomu říci více?Moje maminka umřela na rakovinu děložního čípku ve 34 letech.Mě je 36 let.Mám strašný strach.Celé noci nespím.Mockrát děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, nemusíte mít strach. Konizace čípku je zákrok, pi kterém jsou "nestandardní buňky" odstraněny.... Celá odpověď
Silná bolest v hýždích
Dobrý večer, mám 4 měsíce velké bolesti v hýždích, ale hlavně v noci a ráno při vstávání se nemohu postavt na nohy. Mívám i svalové záškuby v pažích a silné bolesti v levém očním pozadí, jakoby za okem. Prosím Vás, poraďte, na koho se mám obrátit a co to může být. Děkuji.....Jiřina Zobrazit více
Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o neurologické obtíže, doporučoval bych proto neodkládat... Celá odpověď