brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Infekce
Dobrý den, je mi 21 let a ze poslední 2 měsíce se mi párkrát stalo, že jsem se uprostřed noci vzbudil úplně propocený, s mokrým tričkem, ložním prádlem i vlasy. Netrpím nadváhou, spíše naopak, žádné léky neberu, a nedovedu si to vysvětlit. Co by mohlo být příčinou? Děkuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. V těle vám řádí nějaká virová infekce. Noční poty jsou typické pro infekční mononukleózu,... Celá odpověď
Mám problémy se spaním
Dobrý den, mám problémy se spaním . . .nemohu usnout, v noci se neustále budím . . .beru léky na depresi. Vše trvá už několik let. Tak nevim, jestli mám deprese protože nespím, nebo nespím protože mám deprese. Cítím se vyčerpaná, špatně se soustředím, nic mě nebaví . . . .je vhodné navštívit span.laboratoř??... Zobrazit více
Dobrý den, je otázka, co bylo dřív, ale nespavost patří do klinického obrazu depresivní poruchy a v její... Celá odpověď
MUDr. Miroslav Sekot
DObrý den deprese a nespavost jsou spojené nádoby. antidepresiva jsou léky volby na chronickou nespavost... Celá odpověď
Zvětšená nosní mandle, syn 3 roky
Dobrý den, mám 3 letéto syna, který má už 2 měsíce vkuse rýmu a kašel, který ho trápí a v noci ho budí. Byla mu nalezena zvětšená nosní mandle, dostal zyrtec a nosní kapky, zatím vše bez výsledku, ani žádné kapky na kašel nezabraly. Prosím poraďte co by mu mohlo pomoct. Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, Žaneto. Zvlhčený vzduch a chladnější prostředí na noc, teplo přes den, lipový či heřmánkový... Celá odpověď
Cerazette a menstruace
Dobrý den, mám holčičku 10 měsíců, kojím v noci po dvou hodinách, přes den mezi jídlem pije dost často taky. Beru Cerazette a dostala jsem menstruaci. Chtěla bych se zeptat, jestli je to v tomhle případě normální a pokud ano, na co se mám připravit. Jestli budu mít teď menstruaci pravidelně i když beru... Zobrazit více
Dobrý den, při užívání Cerazette nemusíte krvácet vůbec nebo můžete krvácet nepravidelně, rozhodně byste... Celá odpověď
Kolapsový stav
Dobrý den, chtěla bych se zeptat: včera v noci se mi z ničeho nic udělalo zle. Stavy na omdlení, studený pot, třes celého organismu, neschopnost ani vstát...Netuším, z čeho to může být je mi 24 let, těhotná nejsem. Poraďte mi prosím, za jakým specialistou zajít, popř. z čeho to mohlo být....Díky Zobrazit více
Dobrý den, uvedené obtíže mohou mít jak interní, tak neurologickou nebo jinou příčinu. Nejlepší je proto... Celá odpověď
Oteklé oči a slzení
dobrý den, je mi 44 let a velice mě trápí problém s očima. Ráno se vzbudím a mám hodně oteklé oči a strašně slzím i v noci mě vzbudí bolest očí a bolest hlavy a cítím velkou únavu, nemám práci u počítače, děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den,Vaše problémy jsou reletivně nespecifické, prvním z vyšetření, jež bych ale ve Vašem případě... Celá odpověď
Zimnice a teploty
Dobrý den, prosím o radu pro moji maminku. V posledních 4 týdnech, vždy jednou týdně dostane zimnici a ta vyvrcholí večer, nebo v noci teplotou přes 39 ´C, druhý den je bez teplot. Občas kašle, ale na průduškách žáden nález nemá. Lékařka ji předepsala antibiotika Augmentin, ale i po jejich užití se obtíže... Zobrazit více
Dobrý den, paní Pavlíno, rozhodně bych doporučovala udělat komplexní laboratorní vyšetření včetně vyšetření... Celá odpověď
Alergie?
Dobrý den, zhruba týden v kuse mě trápí problém,se kterým si nevím rady-přes den trochu, v noci o dost více (i mě to budí) mě svědí horní patro v ústech,trochu nos,trochu oči a velmi prostor mezi ústy a nosem,plus ráno po probuzení mám menší rýmu.Již se mi to stalo parkrát před lety, jde o alergii? Zobrazit více
Dobrý den, to že jde o alergii je velmi pravděpodobné, doporučuji obrátit se na lékaře - alergologa,... Celá odpověď
Záškuby svalů
Dobrý den, při usínání každou noc škubou mému příteli svaly na rukách a nohách. Je to silné cukání a trvá to každou noc už několik měsíců. Přítel je hodně vytížený v práci, ale tvrdí, že si to moc nebere. Myslíte, že to je psychického rázu nebo mu chybí nějaké stopové prvky? Zobrazit více
Dobrý den, obě příčiny jsou možné. Svalové záškuby mohou být třeba při zvýšené svalové námaze (záleží... Celá odpověď
Zánět středního ucha
Dobrý den, můj 3-letý syn si v noci začal stěžovat na bolení pravého ucha - vůbec u toho nebrečel a klidně usnul. Druhý den jsme radši šli k p.doktorce a ta nás poslala na ušní,kde mu po vyšetření hned obě uši píchli.U úší mu skoro nic nevyteklo.Je to spárvný postup, nebo by se dal zvolit i jiný méně... Zobrazit více
Záleží především na klinickém vyšetření středního ucha - tzn. jak bubínek vypadá, jestli je zarudlý,... Celá odpověď