brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Časté močení a bolesti na konci močení
Dobrý den, asi 4 dny už má problémy s močením. Velmi často musím chodit na záchod, někdy i 2x za hodinu přes den, v noci mě to netrápí. Ale vždycky na konci močení mám bolestli. Takové pálení a řezaní. Hodně mě to trápí a nevím čím to je. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den. Vaše potíže jsou podezřelé ze zánětu močového měchýře a močové trubice. POkud problémy trvají... Celá odpověď
Bolest lytka
Dobry den, Minuly tyden (ze ctvrtka na patek) jsem se produbila s bolesti v lytku. Rikala jsem si, ze je to z krece a ze to behem dne prestane. Dnes je to 4. den a boli to vic a vic. Posledni dve noci jsem se probudila s silenou bolesti. Pouzivam na to fastum gel a vcera jsem byla v saune. Nez se... Zobrazit více
Milá Zuzu, možných diagnoz je určitě více, bez vyšetření Vám nejsem schopna říct, oč se jedná. Zajděte... Celá odpověď
Boulička v oblasti pánve
Dobrý den, máme doma takový problém pritelovi se už po druhé udelala boulicka nejdříve to vypadalo jako podrážděny pupínek, ale během noci se to zvetsilo asi na průměr 1cm a na vrchu te boulicky jsou dva bílé pupínky,hrozně ho to bolí hlavně okolo te boulicky je uplně rudá. Vůbec nevím, co to může být... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Může jít o furunkl - zánět vlasového kořínku, který už přechází i na okolí, nejvhodnější by bylo šetrně... Celá odpověď
Antikoncepce Jeanine a pohlavni styk
Dobry den chtela bych se zeptat beru 3 roky injekcni antikoncepci depo provera..Nedavno jsem ji vysadila a dostavila se menstruace a po ni jsem zacala brat antikoncepci Jeanine..(brala jsem ji od nedele do nedele-tyden)V nedeli v noci jsem mela pohlavni styk(po tydnu brani jeanine)Bylo by mozne ze bych... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Doporučuje se začít s Jeanine v den kdy by jste měla dostat další injekci nebo první den menses a doporučuje... Celá odpověď
Časté krvácení
Dobrý den , mám dotaz. Už 3 měsíce užívám HA Depo-provera, od té doby pořád krvácím a špinění , také občas krvácím se stolici a poslední dobou i z nosu , 5 krát denně i v noci ze spaní . je to normální ? Kam bych stím měla zajít ? Zobrazit více
Dobrý den, milá paní Zuzko, po aplikaci Depo-provery se bohužel může stát, že menstruační krvácení je... Celá odpověď
Noční pomočování muže
dobrý den mám na vás dotaz..mému manželovi je 37 let..tak před půl rokem se stalo poprvé,že se manžel pomočil v noci nikdy před tím se mu to nestalo,pak byl klid až do ted..během týdne se mu to stalo 2x..vždy jen ve spánku..podotýkám,že manžel je abstinent..takže alkoholem to být opravdu nemůže..děkuji... Zobrazit více
MUDr. Jan Vašinka
Dobrý den, problém je obvykle buď v nadměrné tvorbě moče nebo v kvalitě spánku (hloubka spánku a sny).... Celá odpověď
Zadrzovani dechu ve spanku
Dobry den,mam problem ktery trapi nejen me,ale i toho, kdo vedle me spi.v noci pry se nadechnu a misto vydechu vydavam brucive zvuky a teprve po nejake dobe vydechnu.kdyz jsem pritom vzbuzena tak mi je chvili spatne.Urcite to neni normalni.je mi 23 let.dekuji za odpoved. Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
1. nechat se vyšetřit na plícním, 2. ve spánkové laboratoři, poradí vám váš praktický lékař, kde ve vaší... Celá odpověď
Hrozne bolesti zad a břicha
Dobrý den, mám na Vás dotaz. Dnes v noci když jsem v klidu spala me zacalo šíleně bolet břicho jakoby žaludek, no po chvilce to chytli záda a to byli bolesti hrozné, měla jsem zimnici. A musela jsem jít zvracet. Mám strach co se semnou děje. Dokud jsem si nevzala Ibalgin 400 nepřestalo to. :) děkuji... Zobrazit více
Bohužel jsem si dnes zapomněl věšteckou kouli , takže vám mohu pouze sdělit , že po internetu se diagnóza... Celá odpověď
Epileptický záchvat
Dobrý den, dnes dcera byla na eeg, jelikož před týdnem v noci měla epileptický záchvat poprvé v životě ve 21 letech, odvezli ji záchrannou službou do nemocnice a po čtyřech hodinách co ji dávali kapačku ji propustili domů. A dnes ji natočili eeg a nejsem z toho moudrá a zhruba do 14 dnů by měla následovat... Zobrazit více
Dobrý den, dle přiloženého vyšetření se pří EEG vyšetření nepřišlo na žádné ložisko, které by bylo... Celá odpověď
Dobrý den, z EEG se nedá moc určit, nález je normální. Nepotvrzuje ani nevylučuje epilepsii. Je třeba... Celá odpověď
Bolesti v krku
Dobrý den, již 4 dny mě bolí v krku není to na žádné straně mandlí problém je že mě to bolí pouze večer jen když polikám, jako bych polikal sklo... V noci spím normálně a ráno to nebolí vždy jen na večer nevíte co by to mohlo být ?? je mi 21 let díky za odpověď Jarmar. Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, vzhledem k bolestem doporučuji navštívit ORL lékaře (ušní, nosní, krční). Je potřeba vyšetřit... Celá odpověď