brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Červené tečky na kůži
Prosim nemáme možnost se někam teď dostat ... Můj přítel v noci našel cevene tečky podél kotníku ničemu se nevystavuje ani neměl neco nového jako ponozky nebo boty ... Dnes zvrací nic neudrží ale jinak nic jeto jen náhoda nebo kombinace ... Hlavou pohybuje bez bolesti nemá průjem ani nic jiného Zobrazit více
MUDr. Milan Hrubý
Vážená slečno Zuzano, bez klinického vyšetření Vám nikdo spolehlivě neporadí. S pozdravem, MH. Celá odpověď
Infekční doba střevní chřipky
Dobrý den pane doktore, můj osmiletý bratr v noci se soboty na neděli prodělal zřejmě střevní chřipku - zvracení a průjem. Nebyl jsem s ním až do dnešního dne (do čtvrtka) v kontaktu. Jak velké je podle vás riziko, že bych se od něj mohl nakazit? Mě a mojí přítelkyni teď čekají důležité zkoušky ve... Zobrazit více
Dobrý den. Jestliže to byla opravdu viróza se střevními projevy (to tak mohlo a nemuselo být), tak je... Celá odpověď
Občasná bolest v oblasti varlat
Dobrý den. Před několika málo dny mě v noci při chůzi z toalety chytla bolest v oblasti varlat, vystřelující směrem k tříslům. Nebylo to nic, co by se nedalo vydržet, ale od té doby se to občas opakuje (1 - 3x denně) a sem tam se k tomu přidá trvalejší pobolívání kolem varlat. Týká se to pravé strany. Můžete... Zobrazit více
MUDr. Jan Vašinka
Dobrý den, může se teoreticky jednat o všelijaké nemoci varlat, přilehlých orgánů nebo třísel nebo svalových... Celá odpověď
Bolest kolene
Dobrý den, delší dobu mne bolí koleno, zejména po delším sezení v zaměstnání,chvíli trvá,než se na nohu zvládnu postavit.Bolí mne (ne tolik) i v noci, nemohu nohu rychle zatížit. Věk 57 let, nadváha, ze sportu jen plavání. Mohl byste prosím poradit, kam se obrátit? Děkuji. Jana Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Zřejmě Vám začíná arthrosa kolenního kloubu , bylo by dobré navštívit ortopedickou ambulanci... Celá odpověď
Bolesti zad dole
Dobry den,mam bolesti zad skoro uz 4 roky ,boli mi nejvice kdyz se ohnu to mam pak obcas problem se nekdy i zvednout a pocit jako by mi tam neco prekazelo ,v noci nekdy nemuzu ani spat,boli jen uplne dole.Boli mi od te doby co jsem byla prelecena na boreliozu,.Myslite ze by mi pomohlo jen nejake cviceni?Dekuji Zobrazit více
Dobrý den, velice těžko se lze vyjadřovat k léčbě pokud neznáme příčinu. V první řadě je nutné provést... Celá odpověď
Mrtvení prstů
Dobrý den, jsem v 21tt a už asi týden mi přes noc mrtvý tři prsty (palec, ukazováček a prostředníček). Opakuje se to každou noc a je to velice nepříjemné. Zároveň to provází bolest v lokt a v zápěstí. Toto mrtvení přetrvává i ráno, tak půl hodiny až hodinu. Prosím o radu, jak se toho zbavit, co... Zobrazit více
MUDr. Lenka Terzipetková
Dobrý večer, může se jednat o syndrom karpálního tunelu, což je útisk nervu v oblasti zápěstí vlivem... Celá odpověď
Bolest nohou
Dobrý večer,od mého porodu který byl před 1,5 rokem jsem začala mít problémy s bolestí hlavy a nohou hlavně levou a především v noci brala jsem na doporučení dr i magnesium,které ovšem zabralo pouze na chvíly zajímá mě z čeho tyto bolesti mohly vzniknout podotýkám,že jsem i kuřačka a jestli by to mohlo... Zobrazit více
Dobrý den, co se týče nohou, můžete mít problémy s vnitřními žilami, i když je podivná ta bolest v... Celá odpověď
Únava
Dobrý den pane doktore, mám takový problém... v posledních dnech bývám hodně unavená a zesláblá, i když mám dostatek spánku a nějak moc se nepřetěžuji. Také mě dost intenzivně bolí hlava, kde se jedná spíše o tupou bolest v oblasti čela... v noci se u mě zase projevuje nevolnost. Nevíte, o co by se... Zobrazit více
MUDr. Jaroslav Čupera
Dobrý den. Vaše potíže mohou souviset například s přechodem na zimní čas či spíše jestli nejste třeba... Celá odpověď
Svědění bez vyrážky
Dobrý den, chtela bych se zeptat. Uz tyden me svedi kůže po celém tele, hlavne v noci a nemam žádnou vyrazku. Plus se večer potim, i kdyz mam vyvetrane a v pokoji neni horko. Je pravda, ze poslední dobou jsem celkem ve stresu. Dekuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Doporučuji navštívit kožního lékaře, aby vás vyšetřil. Někdy se vyskytuje vyrážka, která není téměř patrná.... Celá odpověď
Klíště a horečky
Dobrý den, dcera 2,5let měla před týdnem klíště a od dnešní noci je v horečkách 38+ a pořád spí. Jinak si na nic nestěžuje,kašel nemá. Bojím se, že by to mohla být encefalitida. Jelikož flek na těle nemá. Proto se chci zeptat, kdy se dá zjistit od kousnutí klíštětem zda došlo k nákaze? a co mám hlídat? Zobrazit více
Dobrý den paní Silvie! Týden po přisátí klíštěte je dosti brzo, nicméně vzácně může, zřejmě při větším... Celá odpověď