brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Klíště a horečky
Dobrý den, dcera 2,5let měla před týdnem klíště a od dnešní noci je v horečkách 38+ a pořád spí. Jinak si na nic nestěžuje,kašel nemá. Bojím se, že by to mohla být encefalitida. Jelikož flek na těle nemá. Proto se chci zeptat, kdy se dá zjistit od kousnutí klíštětem zda došlo k nákaze? a co mám hlídat? Zobrazit více
Dobrý den paní Silvie! Týden po přisátí klíštěte je dosti brzo, nicméně vzácně může, zřejmě při větším... Celá odpověď
Bolest jazyka pri polknuti
Dobry vecer Uz asi tyden me boli jazyk uplme v zadnu a to vetsinou kdyz se probudim,neldy bolest prijde az ob den. Pres den jakoby se to uklidnilo a v noci se probudim tak nemuzu pomalu ani polknout Jeste nikdy me to nepotkalo snad to neni vazne Zobrazit více
Dobrý den, děkuji za dotaz. Má odpověd bohužel nemůže být nijak moc konkrétní, jelikož bych vás potřebovala... Celá odpověď
Bolest od ucha
Dobrý den, je mi 60let a již asi 2měsíce trpím bolestí levé poloviny hlavy a začne to bolestí ucha,spánku,oka a hlavy.Objevuje se to pravidelně každý týden v noci mě také brní ruce.Beru si 1-2tabletky Paramax Rapid 500mg po které se mi uleví ale nejde to donekonečna užívat.Děkuji Helena Zobrazit více
MUDr. Lenka Terzipetková
Dobrý den, příčin vašich bolesti hlavy může být několik od těch méně závažných po vážné. Doporučuji vám... Celá odpověď
Psychika
Dobré ráno.V listopadu jsem začala užívat Citalec 10 mg,ten mi zabral asi po 3 týdnech.Nyní mi paní doktorka napsala další ale v lékárně mi dali misto toho Citalopram-teva.Včera jsem brala první tabletu a večer se objevila bolest na hrudi a v noci jsem se potila a špatně spala.Je možné aby se opět objevily... Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, Citalec a Citalopram jsou stejné léky od různých firem. Bolesti na hrudi mohou být spojeny... Celá odpověď
"Méně slin"
Dobrý den, chtěl bych se poradit ohledně léku Brintellix.Užívám ho 14 dní pro úzkostnou poruchu.Poslední týden se mě v noci občas objeví pocit sucha v puse a poct že mám,,méně slin".Chci se zeptat zda to nemůže mít souvislost i s antidepresivem,v letáku o tom nepíší ale v lékárně říkali že může.Děkuji... Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, některé léky mohou mít jako nežádoucí účinek snížení tvorby slin. Snížená tvorba slin však... Celá odpověď
Otok rtu
Dobrý den, už podruhé tento týden mi přes noc šíleně otekly rty. Hrozně pálí a bolí. Jedla a pila jsem jen to, na co jsem zvyklá. Vždy jsem otekla přes noc. Dcera je alergik, proto jsem si vždy po otoku dala Dithiaden a Prednison. Přiložená fotografie je už po vzetí si prášků... Děkuji za radu, co s... Zobrazit více
Dobrý den, nejspíše se opravdu jedná o alergickou reakci. Velmi důležité je to, abyste neměla problémy... Celá odpověď
Bolesti nártu
Dobry den uz tyden me boli nart a jde mi to az za kotnik je to boda bolest ktera se kazdym dnem stupnuje.nejhorsi ze uz me to bere i v noci a uz se to neda vydrzet.nic jsem si neudela bolest prisla sama je na leve noze.bojim se aby to nebyl treba zanet slach ale bolest je silena jako kdyz me nekdo boda... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Bez vyšetření a rtg snímku nohy to nepůjde. I vás se může objevit tak zvaná pochodová fraktura, zlomenina... Celá odpověď
Bolesti kyčle
Prosim o radu je mi 82 roků boli mi prava kyčle budí mě v noci nemohu spat boli při chůzi a při sezeni jsem můj fyzicky věk mi odhadli na 66 roků je možné ještě podstoupit operaci náhradu kyčelniho kloubu,již mam vyměněné obě kolena 13 roků a stále výborny stav.Prosim děkuji za radu . Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den, paní Žofie, je pravděpodobné, že kyčel bolí v důsledku artrózy, ale je nutné ortopedické vyšetření... Celá odpověď
MUDr. Milan Navrátil
Opravdu se bude jednat o degenerativní změny v kýčelním kloubu, nejpravděpodobněji artrózu. Pokud bude... Celá odpověď
Bolest pod pravym zebrem
Dobry den, asi pred 2 dny me nad ranem vzbudila ostra bolest pod pravym zebrem. Pri nadechu nejhorsi. Pres den to vzydcky rozchodim, ale dnes v noci jsem mel pocit ze me nekdo s kazdym nadechem boda. Zadnou zvysenou fyzickou zatez sem nevykonaval. Zobrazit více
Dobrý den, pane Byrtusi. Je třeba potíže probrat osobně s lékařem, příčin může být celá řada. Je ale... Celá odpověď
Pohlavní nemoc
Dobrý den. 19.5 a 17.5 jsem měla orální sex s mužem. Poprvé jsem spolkla ejakulat a a nasledně ne. Ted se mi udělal na ústech opar a dnes v noci jsem zvracela a tlačí mě břicho. Zvětšené uzliny ani horečku nemám. Bojím se že bych mohla mít nějakou pohlavní nemoc co si myslíte? Zobrazit více
Milá slečno Terezo, navštivte venerologa k vyloučení pohlavního onemocnění a to i herpesu. Lékař Vám... Celá odpověď